У процесорах Intel знайдені вразливості. Як перевірити, чи стосується вас ця проблема

Компанія Intel повідомила, що в її процесорах для ПК, серверів і пристроїв категорії інтернету речей присутні уразливості, за допомогою яких можна віддалено здійснити злом. Проблема криється в компонентах Management Engine і Server Platform Services, в яких знайдено кілька багів, що дозволяють хакерам отримувати привілеї адміністратора і запускати довільний код. Вразливостям схильні процесори Core шостого, сьомого і восьмого поколінь, а також чіпи Pentium, Celeron, Atom і Xeon.

Intel виклала на своєму сайті інструмент, за допомогою якого адміністратори і користувачі комп’ютерів на базі Windows і Linux можуть визначити, чи зачіпає їх влаштування ця проблема. Крім того, компанія випустила патч для деяких моделей комп’ютерів Dell, Lenovo і власного виробництва (NUC і Compute Stick). Ймовірно, скоро аналогічні патчі будуть доступні пристроїв інших виробників, в тому числі Apple.

Наскільки серйозна знайдена уразливість, поки невідомо. Повідомлення про масові зломи комп’ютерів за допомогою процесорів в соцсетсях і ЗМІ не помічені.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector