Як всього за пару хвилин зробити стікери з Селфі для месенджерів і соцмереж

Gboard

У клавіатурі Gboard для iOS і Android з’явилася функція перетворення селф-знімка користувача в персоналізований стікер Mini — як Memoji в iPhone X, але без анімації. Перевтілення фотографії в наклейку працює на основі штучного інтелекту і машинного навчання Google.

Стікер створюється в автоматичному режимі, але якщо система впоралася із завданням не так, як було задумано вами, то аватар можна кастомизировать і змінити. Створення Mini відбувається всього за пару хвилин.

Як перетворити своє Селфі в стікер

  • Переконайтеся, що у вас актуальна версія Gboard — потрібна збірка 7.5 або новіше. При необхідності оновіть додаток;
  • Зайдіть в замітки, повідомлення або будь-яку іншу програму, де є вікно для набору тексту. Відкрийте клавіатуру, натисніть і утримуйте символ коми — відкриється екран стікерів і смайлів;
  • Виберіть значок Mini на екрані стікерів і натисніть на кнопку «Створити»;
  • Зробіть Селфі або завантажте вже готову фотографію з галереї. За кілька секунд програма проаналізує знімок і покаже результат;

Gboard

  • Якщо ви задоволені отриманим стікером, то натисніть «Готово» у верхньому правому кута, а якщо немає — натисніть «кастомизировать» і налаштуйте зовнішній вигляд аватара.

Як тільки закінчите створення Mini, в Gboard з’явиться персоналізований набір стікерів, який можна використовувати в будь-яких діалогах, а також наповнити іншими наклейками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector