У Instagram можна непомітно зробити скріншот «Історій». Як обійти обмеження?

Instagram

Компанія Facebook внесла зміни в політику роботи програми Instagram. Тепер сервіс буде повідомляти користувачам, коли хтось зробить скріншот їх «Історій». На момент написання новини функція тільки почала з’являтися у деяких користувачів, але з часом з’явиться у всіх.

Ті, хто зробили скріншот або запис екрану з вашими «Історіями» позначаються спеціальним символом, який видно поруч з вашому ім’ям в списку тих, що проглянули сторіз. Ось як він виглядає:

Instagram

Instagram лише одного разу попереджає користувачів про те, що тепер не можна зробити скріншот «Історії» і залишитися непоміченим. Якщо ви випадково пропустили це повідомлення, то виглядає воно так:

Instagram
Переклад: Наступного разу, коли ви зробите скріншот або запис екрану в «Історіях», користувач, який розмістив цю «Історію», дізнається про це.

Як зробити скріншот «Історії» і залишитися непоміченим:

Спосіб 1. Увімкніть на смартфоні режим польоту і зробіть скріншот потрібної сторіз. Перезавантажте додаток;
Спосіб 2. Зайдіть в Instagram через web-версію сервісу, в якій також можна переглядати «Історії». Зробіть скріншот екрану з потрібними сторіз і збережіть їх на пристрій.

Нещодавно Instagram випустив для Android і iOS нову версію програми, куди була додана функція, яка сподобалася далеко не всім: сервіс показує онлайн-статус користувачів і час, коли вони останній раз були в додатку. На щастя, її можна відключити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector