Підписка Яндекс.Плюс — які переваги вона дає користувачам сервісів Яндекса

Яндекс.Плюс

Яндекс запускає єдину підписку — Яндекс.Плюс, яка дає користувачам можливість отримати особливі умови на всіх самих популярних сервісах, що беруть участь в цьому проекті. На момент запуску це Музика, Таксі, Драйв, КиноПоиск, Диск і новий маркетплейс, бета-версію якого недавно запустив Яндекс.Маркет.

«Аудиторія наших продуктів дуже різна: хтось користується тільки Музикою, хтось тільки Кинопоиск або Таксі. Підписка — це ключ до всіх можливостей екосистеми Яндекса. Ми зібрали в Яндекс.Плюсе все найкраще, що пропонують наші сервіси. Ви зможете не тільки отримати більше від своїх улюблених продуктів, але і відкрити для себе щось нове. В майбутньому ми будемо підключати до проекту нові сервіси, щоб у наших передплатників було ще більше можливостей », — говорить керівник Яндекс.Плюса Андрій Гевак.

Підписка дозволяє без обмежень слухати музику, дивитися кіно без реклами, отримувати знижки на таксі і каршерінг і користуватися іншими можливостями екосистеми. В підписку Яндекс.Плюс входять:

  • Доступ до всіх функцій Яндекс.Музика, включаючи прослуховування офлайн і високу якість.
  • Знижка 10% від Яндекс.Таксі на поїздки за тарифами «Комфорт», «Комфорт +» і «Бізнес».
  • Безкоштовна доставка при покупці товарів від 500 рублів на новому маркетплейсе Яндекс.Маркета в 30 найбільших містах Росії.
  • Знижка 5% на поїздки в Яндекс.Драйве і безкоштовне бронювання машину на більш тривалий час.
  • Перегляд фільмів і серіалів без реклами в деськтопной версії Кинопоиск.
  • Додаткові 10 гігабайт на Яндекс.Діск.

Оформити передплату можна вже зараз — вона буде діяти на території Росії. Протягом перших 90 днів спробувати її можна безкоштовно, потім вартість скласти 169 рублів на місяць. Передплатники Яндекс.Музика будуть автоматично переведені на Яндекс.Плюс, який включає в себе преміум доступ до музичного сервісу. Крім того, рік безкоштовного використання «Плюса» отримають всі покупці Яндекс.Станціі — домашньої мультимедіа платформи з голосовим помічником Алісою, продажі якої почнуться цього літа.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector