На що варто перестати витрачати гроші?

Пепе

Ми живемо в капіталістичному світі, де кожна компанія зацікавлена ​​отримати від нас якомога більше грошей, але головне — переконати нас в тому, що нам потрібні їхні послуги. Компанії поступово відводять нас від моделі, коли ми платили гроші за одиничний товар, і підсаджують нас на різного роду підписки, найчастіше пропонуючи безкоштовний пробний період. Вони сподіваються залучити якомога більше клієнтів, і багато людей продовжують платити за інерцією, навіть якщо послуга їм більше не потрібна. Як знизити витрати і за що не варто платити?

підписки

Зайдіть в особистий кабінет банку і проаналізуйте списання. Якщо серед них виявляться рахунки за незнайомі вам покупки, перевірте, що це. Можливо, ви колись підписалися на музичний сервіс, відеокаталог, електронний журнал, купили додаткове місце в хмарному сховище або щось подібне і вже забули про це. Наявність платних підписок в мобільних додатках можна перевірити в App Store або Google Play Маркеті.

Дорогий мобільний тариф

Тарифи на мобільний зв’язок через недосконалість російських законів мають звичай видозмінюватися і дорожчати. Якщо ви давно не міняли тариф, проведіть ревізію: з’ясуйте, скільки ви платите, що отримуєте за ці гроші, і які умови доступні на інших тарифах і у інших операторів. Не виключено, що ваш тариф застарів і ви могли б перейти на більш дешевий, нічого не втрачаючи, або віддавати стільки ж грошей за більший обсяг послуг.

Операторські послуги і преміум-контент

Зайдіть в особистий кабінет стільникового оператора або зателефонуйте в підтримку і з’ясуйте, чи не підключені чи вам платні послуги. Їх дуже багато і всі вони в основному даремні (рингтон з попсової піснею, голосова пошта, переадресація, повідомлення про абонента поза зоною дії, інтернет в роумінгу, чорний список, SMS-пакет). Там же можна дізнатися, чи не підписані на преміум-контент, ще більш даремний, і вже точно не потрібний ні вам, ні будь-кому іншому.

Платні дзвінки

Зведіть до необхідного мінімуму дзвінки по стільникового зв’язку. У всіх є смартфони, на всіх смартфонах є месенджери і майже у всіх месенджерах є безкоштовні дзвінки і навіть відеозв’язок.

У більшості тарифів передплаченої тарифікація дзвінків похвилинна, тому якщо вже ви подзвонили, так домовтеся про все докладно, це вийде швидше, дешевше і зручніше, ніж передзвонювати і уточнювати деталі.

Кабельне телебачення

Телебачення — пережиток далекого минулого. Воно показує вам те, що схвалює начальство каналів, а його головна мета — показати вам якомога більше госпропаганди і реклами. Існує YouTube та інші відеосервіси, де ви можете самі вибрати що цікавить вас контент, але навіть якщо ви звикли дивитися телевізійні канали, ви можете підключити до телевізора комп’ютер, ноутбук або приставку і знайти їх в безкоштовному додатку.

імпульсивні покупки

Якщо ви хоч раз купили що-небудь в якому-небудь інтернет-магазині, будьте впевнені — він закидає вас рекламою, спецпропозиціями і знижками, благаючи повернутися. Відпишіться від його розсилки, це вбереже вас від імпульсивних покупок.

Штрафи та пені

Якщо ви оплачуєте комунальні рахунки, оренду квартиру або кредит, не пропускайте виплати, це загрожує відплатою. Додайте в календар нагадування або налаштуйте в банківському додатку автоматичний платіж (але не забудьте видалити його після того, як обов’язок платити пропаде).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector