Як включити додатковий рівень захисту при вході в систему Windows

iotsecurity.jpg

Більшість вірусів в сучасному світі пишеться під Windows і Android, і це не дивно — цими системами користуються більшість користувачів. І під Windows є один неприємний тип вірусу — він показує фейковий екран блокування і введення пароля. Неважко здогадатися, що після того, як ви введете на фейковом екрані свій пароль, про безпеку своїх даних можна забути.

Однак є спосіб перевірити, чи справжній перед вами екран блокування, чи ні — це вимагати у користувача ввести комбінацію CTRL + ALT + DEL. Якщо екран блокування фейковий — то ви побачите меню виклику диспетчера задач. А якщо немає — то система після натискання цих трьох клавіш покаже вам справжній екран блокування:

Безимянний.png

Для включення такого захисту в меню Виконати (Win + R) введіть команду netplwiz, у вікні, перейдіть на вкладку «Додатково» і поставте галочку на «Вимагати натискання CTRL + ALT + DEL»:

Снімок.PNG
Все, тепер для переходу до екрану введення пароля потрібно натиснути CTRL + ALT + DEL. Для відключення цієї функції просто приберіть галку в вікні облікових записів користувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector