У Instagram з’явилися відеодзвінки. Як користуватися новою функцією?

Instagram

Розробники Instagram випустили велике оновлення сервісу. Соцмережа обзавелася функцією відеодзвінків, тематичними каналами і новими ефектами для фотографій. Апдейт доступний для пристроїв на iOS і Android і стане доступний для всіх користувачів протягом тижня.

Відеодзвінок може бути згорнутий в невелике вікно, що дозволяє паралельно розмови виконувати інші дії в соцмережі: гортати основну стрічку, сторіз друзів, збережені пости. Максимальна кількість учасників відеоконференції — 4 людини.

Щоб зробити дзвінок, потрібно зайти в Direct, вибрати діалог з одним і натиснути на кнопку у вигляді камери. Щоб згорнути розмову в вікно, потрібно натиснути на іконку у верхньому лівому кутку відеодзвінка. Натисканням на вікно можна знову розгорнути його в повний екран.

Instagram

На вкладці пошуку з’явилися тематичні канали, за допомогою яких можна зручно знаходити в Instagram пости, відповідні вашим інтересам. Нові ефекти і фільтри для фотографій розроблені у співпраці зі співачкою Аріаною Гранде, порталом BuzzFeed і Національної баскетбольної асоціації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector