Як додати Android-смартфону підтримку функції «картинка в картинці»

«Картинка в картинці» — одне з нововведень Android O, але для включення цієї функції потрібно зробити деякі дії. Спочатку вона відключена, тому ми не змогли змусити її працювати, коли готували огляд нової версії Android.

Вперше «картинка в картинці» з’явилася на Android з випуском версії 7.0. Ця функція дозволяє вивести відео в невеликому вікні, яке можна переміщати по екрану поверх інших додатків або домашньої сторінки Android. Вона була реалізована тільки на приставках з Android TV, але з виходом Android O все зміниться — користуватися нею зможуть власники смартфонів і планшетів.

Google випустила тестову версію Android O Developer Preview 21 березня. Це оновлення доступно тільки смартфонам Pixel, Pixel XL, Nexus 6P, Nexus 5X, планшету Pixel C і телевізійної приставки Nexus Player, а встановити його можна в рамках програми бета-тестування Android за допомогою файлу прошивки, який викладений на сайті Google. Детальна інструкція по установці доступна на нашому сайті.

В даний час «картинка в картинці» підтримується тільки офіційним клієнтом YouTube, але можна очікувати, що в найближчі місяці сторонні розробники додадуть її підтримку в свої додаток. За замовчуванням ця функція відключена в Android O, але її можна активувати вручну.

Як це зробити:

Увімкніть тюнер системного інтерфейсу і додайте в панель навігації кнопку курсора. Там же призначте на нього код 171. Цей код включає подія KEYCODE_WINDOW, завдяки чому натискання на курсор включає режим «картинка в картинці». Ось і все, це було просто.

Як працює YouTube з використанням «картинки в картинці», можна подивитися на відео нижче. Можна помітити, що при згортанні і розгортанні вікна відео пригальмовує.

Подібний багатовіконний режим підтримують деякі смартфони Samsung і LG, причому на досить старих версіях Android (4.4 і вище). Він дозволяє запускати деякі програми поверх всього контенту, переміщати їх по екрану і масштабувати вікно.

Майте на увазі, що O — тестова версія Android, а «картинка в картинці» чисто експериментальна функція, тому вона може глючити, працювати нестабільно, фарбований додатки, вирубувати смартфон і заподіювати інші неприємності. У Google є ще приблизно півроку, щоб довести її до розуму. Можливо, в майбутньому вона буде працювати не тільки з відеоплеєра, а й іншими додатками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector