Оновлення Windows 10 видаляє цінні файли

Windows 10 October 2018 Update

У твіттері і Редді стали з’являтися скарги користувачів, які встановили Windows 10 October 2018 Update. Люди не можуть зрозуміти, куди поділися їхні файли.

У деяких користувачів пропали всі файли з папок «Документи», «Завантаження», «Відео», «Музика» і «Зображення» — операційна система замінила їх порожніми папками. Тримати цінні файли тільки в локальному сховищі — не найкраща ідея, не забувайте копіювати їх в хмару (а краще відразу в декілька).

Що робити, якщо ви зіткнулися з такою проблемою?

Загляньте в директорію Windows.old, у якій містяться файли старої версії операційної системи і додатків, а також призначені для користувача файли зі стандартних папок. Можливо, ви виявите пропажу там. Якщо ваш накопичувач не шифрується і не стискає дані, можете спробувати відновити їх за допомогою спеціальної утиліти. При використанні стиснення або шифрування повернути вилучені файли не вийде.

Коментар Microsoft:

Ми призупинили розгортання поновлення на час перевірки звернень окремих користувачів. У разі виникнення проблеми з даними після оновлення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки, яка має необхідними інструментами, які дозволяють повернути дані. Телефони відділу підтримки:
+7 495 916 7171
+8 800 200 8001

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector