Останнє оновлення додасть в Windows RT 8.1 стартове меню і нову сторінку блокування

Компанія Microsoft обновила сторінку запитань і відповідей про Windows 10, включивши в неї інформацію про майбутній оновленні для Windows RT 8.1.

Microsoft ще раз підтвердила, що пристрої на базі Windows RT 8.1 не отримають оновлення до Windows 10, але деякі функції нової ОС все ж будуть на них перенесені. Йдеться про стартовий меню «Пуск» зі списком усіх встановлених додатків і живими плитками обраних програм, а також оновленої сторінці блокування, на яку буде виводитися інформація від деяких додатків.

Схожим чином Microsoft оновила Windows Phone 7 після випуску Windows Phone 8. Застаріла платформа отримала апдейт до версії 7.8, він став останнім і привніс лише візуальні зміни, в тому числі нові розміри плиток.

Windows RT — урізана редакція Windows 8 для недорогих планшетів з процесорами на базі ядер ARM. У ній доступний плитковий Modern-інтерфейс і немає повноцінного десктопного режиму роботи з класичними програмами (за деякими винятками). На цій ОС працюють Surface RT, Nokia Lumia 2520 і ще кілька менш поширених моделей планшетів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector