Корисні розширення для Chrome, які повинен встановити кожен

Підбірка розширень, з якими ваш браузер стане набагато краще.

AutoMute

AutoMute

AutoMute автоматично вимикає звук на новій відкритій вкладці. Якщо на сайті раптово запуститься відео, воно не злякає вас гучним звуком і не завдасть незручностей, якщо у вас запущений плеєр з музикою або фільмом. Сайти, які ви відкриваєте спеціально для того, щоб подивитися відео або послухати треки, можна додати в виключення.

friGate CDN

friGate CDN

Найпростіше розширення для обходу блокування. Воно самостійно веде списки заблокованих ресурсів, але якщо якийсь сайт все одно не відкривається, ви можете додати його в окремий список — при його запуску буде використовуватися проксі. Налаштовувати VPN і проксі-сервер самостійно не потрібно.

Pushbullet

Pushbullet

Pushbullet можна використовувати для отримання на комп’ютері повідомлень зі смартфона, обміну текстом, посиланнями і файлами між пристроями, а також для перегляду і відправки SMS-повідомлень.

WayBack Machine

WayBack Machine

WayBack Machine дозволяє побачити, як виглядала в минулому стара версія будь-якого популярного сайту. Дивитися сторінки можна тільки в тому випадку, якщо вони збереглися в архіві.

Перевірка правопису

Перевірка правопису

Це розширення перевіряє грамотність ваших текстів і підкреслює слова, в яких допущені помилки. Воно працює в будь-якому полі для введення тексту.

Віддалений робочий стіл Chrome

Віддалений робочий стіл Chrome

Це розширення дозволяє дистанційно керувати комп’ютером з іншого комп’ютера і навіть смартфона або планшета. Доступ до ПК захищається PIN-кодом.

Magic Actions for YouTube

Розширення, значно розширює можливості веб-версії YouTube за допомогою додаткових налаштувань. Воно дозволяє фіксувати дозвіл відео, додавати плеєру темний фон, робити скріншоти, відключати коментарі та рекомендовані відео, ставити відео на повтор, приховувати кнопки управління відтворенням і багато іншого.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector