Movavi Відеоредактор 14 Плюс — все, що потрібно для створення класних відео

Movavi Відеоредактор 14 Плюс

Сьогодні звичайний смартфон вміє знімати відео в такій високій якості, що немає необхідності купувати відеокамеру. Чому ж в соцмережах більшість людей викладають фото, а не відео? Можливо, багато хто думає, що обробляти фотографії під силу кожному, а редагувати відео — надто складно.

Мобільні додатки для роботи з відео і справді не дуже зручні — на маленькому екрані важко поєднати простоту і функціональність. Відомі десктопні програми типу Final Cut або Adobe Premier теж можуть відлякати користувачів складним інтерфейсом і високою ціною. Що ж робити, якщо вам хочеться створити ролик про вашому відпустці або зробити відео в честь дня народження? Потрібно знайти просту, недорогу і при цьому потужну програму для редагування відео.

Movavi Відеоредактор 14 Плюс

Ми радимо спробувати Відеоредактор від компанії Movavi. У цій програмі для Windows і macOS є всі інструменти для роботи з аматорськими відео, а в її інтерфейсі зможе розібратися навіть новачок. Програма випускається в двох версіях: Базова і Плюс. Рекомендуємо вибрати версію Плюс: ви отримаєте більше велику бібліотеку вбудованих кліпів, стікерів і музики, а також можливість анімувати об’єкти. Перед тим як приймати рішення про покупку програми, ви можете безкоштовно завантажити пробну версію з сайту Movavi. А для тих, хто вже купив Відеоредактор, на сайті доступний Магазин Ефектів, де можна скачати пакети з додатковим контентом.

Movavi Відеоредактор 14 Плюс

Інтерфейс програми — класичний для подібних програм. У верхній половині знаходиться меню, панель з інструментами і екран попереднього перегляду, в нижній частині — таймлайн для роботи з відеофрагментами, фотографіями і аудіофайлами. При цьому інтерфейс не перевантажений зайвими елементами, а всі дії інтуїтивно зрозумілі.

Робота в програмі починається з імпорту файлів: можна додати відео, фотографії і музику. Потім ви можете нарізати відео і прибрати зайві фрагменти — наприклад, щоб укластися в хвилинну тривалість ролика для Instagram. Якщо зйомка була в русі, варто скористатися функцією стабілізації — вона дозволить згладити тряску і отримати більш плавну картинку.

Movavi Відеоредактор 14 Плюс

Movavi Відеоредактор 14 Плюс також підтримує функцію «картинка в картинці» — вона стане в нагоді, щоб з’єднати в одному відео ролики з фронтальним і основний камери смартфона. У програмі є ефект «хромакей», функція реверсу відео, стікери і анімовані титри. Також є можливість захопити зображення з веб-камери, що корисно при створенні навчальних фільмів. Ви можете вставити в ваш фільм плавні переходи, накласти фільтри для корекції, записати власну озвучку і додати музику. У додатку вже є вбудована бібліотека аудіозаписів, які можна без обмежень використовувати в відео для YouTube і Facebook.

Movavi Відеоредактор 14 Плюс

Робота з відео в додатку Movavi Відеоредактор 14 Плюс не займає багато часу і дозволяє без зусиль створювати домашні фільми та ролики для соцмереж. А якщо часу на редагування у вас зовсім мало, скористайтеся функцією автоматичного створення відео: просто додайте потрібні відеоролики, фото і музику, а «Майстер створення кліпів» сам зробить з цих матеріалів готовий фільм.

Movavi Відеоредактор 14 Плюс

Movavi Відеоредактор 14 Плюс — це програма, яка зможе надихнути вас на створення домашніх фільмів і публікацію їх в соцмережах. Крім базових інструментів для відеомонтажу, додаток підтримує фільтри, стабілізацію, анімацію, дозволяє накладати стікери і титри, має вбудовану бібліотеку музики, звуків, кліпів і фонів. Крім того, користувачі програми можуть завантажувати сети з тематичним контентом в Магазині Ефектів. Все перераховане — хороший привід нарешті розібрати колекцію відеозаписів зі смартфона і зробити з них класні ролики.

Купити Movavi Відеоредактор 14 Плюс
Дізнатися більше про Магазині Ефектів

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector