Що робити, якщо iPhone потайки відправляє платні SMS

iPhone X

Після зміни оператора або через збій установки оновлень iPhone може почати по кілька разів на день відправляти SMS-повідомлення на номер +447786205094. Цей номер належить компанії Apple, і повідомлення на нього можуть коштувати набагато дорожче, ніж по Росії.

Проблема існує з 2010 року, але Apple не усуває її, ймовірно, через те, що це зовсім не баг, а нормальна поведінка iPhone. Користувачам від цього не легше — такі повідомлення ні на що не впливають, проте спустошують рахунок телефону. Найнеприємніше, що такі SMS з якоїсь причини зазвичай не відображаються в історії повідомлень, і дізнатися про них можна тільки з виписки рахунку у оператора.

виписка

Як позбутися від відправки SMS на номер +447786205094?

Зайдіть в «Налаштування», перейдіть до FaceTime і натисніть на свій Apple ID. Введіть пароль або підтвердіть свою особистість відбитком пальця або скануванням особи. Виберіть пункт «Змінити геопозіцію», в графі «Регіон» вкажіть країну, в якій ви перебуваєте, і натисніть «Зберегти».

Ця процедура повинна вберегти вас від мимовільної відправки платних повідомлень на +447786205094 і інші номери Apple. Якщо SMS продовжують йти, значить, доведеться змінити оператора або відключити використання FaceTime і iMessage.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector