Корисні додатки для Windows і macOS, які можна отримати безкоштовно або з хорошою знижкою

EaseUS

Компанія EaseUS — розробник популярних додатків для роботи з даними на операційних системах Windows, Mac, Android і iOS. C 10 по 16 травня EaseUS проводить спеціальну акцію до міжнародного Дня матері (в більшості країн його відзначають у другу неділю травня). Розробники пропонують покупцям три святкові активності, які дозволять заощадити на корисних додатках для резервного копіювання, відновлення видаленої інформації та пошкоджених носіїв. Якщо ви з якоїсь причини не встигли взяти участь у великодньому акції компанії EaseUS (а ми про неї теж писали) то зараз саме час надолужити згаяне. Ось, що пропонують розробники:

1. Купити зі знижкою 50% додатка EaseUS data recovery wizard pro і EaseUS Todo Backup Home.
2. Взяти участь в лотереї і виграти подарункову карту номіналом $ 5 або додатки EaseUS Partition Master Pro, EaseUS Todo Backup Home, EaseUS Todo PCTrans Pro, EaseUS EverySync Pro, EaseUS MobiSaver for iPhone Pro, EaseUS MobiSaver for Android Pro.
3. Опублікувати на промо-сторінці історію про свою маму або показати фотографію з нею, щоб отримати шанс виграти подарункову карту номіналом $ 10.

Знижки та промо-акції будуть доступні до 16 травня. За цей час у вас є можливість взяти участь в одній, двох і трьох активностях. Якщо шанс виграти подарункову карту не такий великий, або вас в принципі не цікавить можливість отримання грошей на PayPal, радимо звернути увагу на зниження вартості додатків EaseUS data recovery wizard pro і EaseUS Todo Backup Home. А ще варто взяти участь в лотереї — всього лише перейшовши за посиланням на промо-сторінку EaseUS і натиснувши одну кнопку, ви отримаєте корисну утиліту.

EaseUS

Нагадуємо, що EaseUS Data Recovery Wizard Pro для Windows і macOS і EaseUS Todo Backup Home — дві дуже корисні утиліти, які завжди варто мати під рукою. Перша дозволяє відновлювати видалені дані з комп’ютерів, зовнішніх дисків, карт пам’яті і флешок, а також врятувати якомога більше інформації користувачів з пошкоджених носіїв. Що важливо, в ній немає складного інтерфейсу або великої кількості заплутаних налаштувань. Запускаєте утиліту, типи даних для відновлення і носій, а інше програма бере на себе. Трохи почекати — і через кілька хвилин ви отримуєте видалені дані.

Додаток EaseUS Todo Backup Home являє собою інструмент для резервного копіювання і фактично дозволяє уникнути використання EaseUS Data Recovery Wizard Pro для екстреного відновлення втраченої інформації. Краще мати резервну копію на окремому диску, ніж відчувати свої нерви в очікуванні результату роботи EaseUS Data Recovery Wizard Pro. Втім, останню утиліту все-таки варто тримати на прикметі — вона буде корисна для роботи з флешками, картами пам’яті і іншими накопичувачами, для яких проблематично налагодити своєчасне резервне копіювання.

Сторінка акції EaseUS

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector