Як шукати товари в Яндекс.Маркеті за допомогою камери смартфона

Компанія Samsung вибрала Яндекс.Маркет в якості партнера по розвитку інтелектуального помічника Bixby. Яндекс.Маркет став основною платформою пошуку товарів за допомогою Bixby.

Bixby — цифровий помічник, який є частиною призначеного для користувача інтерфейсу Samsung, створеного на базі алгоритмів штучного інтелекту і машинного навчання. Це персоналізований і корисний інструмент для вирішення повсякденних завдань користувачів смартфонів Samsung. На даний момент Bixby інтегрований в усі смартфони Galaxy A8 і Galaxy A8 +, Galaxy S8, Galaxy S8 + і Galaxy Note8. Він дозволяє працювати з доступними додатками за допомогою сенсорного екрану, камери пристрою або натискання спеціальної кнопки. Власникам смартфонів Samsung в Росії вже доступний Bixby Home, в якому є зручний віджет пошуку інформації в Інтернеті за допомогою пошуку Яндекса.

З Камерою Bixby можна швидко і легко шукати потрібні товари на Яндекс.Маркеті по фотографії. Досить навести камеру смартфона на цікавий для предмет і утримувати протягом декількох секунд. За цей час Bixby ідентифікує предмет і знайде аналогічний або схожий товар на Яндекс.Маркеті, покаже інформацію про нього, про його ціну, а також підкаже магазини, де товар можна придбати. Користувачам залишається перейти по посиланню і зробити покупку. Функція буде особливо корисна при пошуку товарів для будинку, різних предметів інтер’єру, аксесуарів та інших речей, які часто шукають не по конкретним характеристикам, а за зовнішнім виглядом. Наприклад, якщо ви побачили красивий світильник, який відмінно підійде по стилю до вашого інтер’єру, ви можете його відразу сфотографувати, швидко знайти і замовити в інтернет-магазині.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector