Flickr почав видаляти фотографії. Як врятувати їх?

Flickr

Flickr дотримав дане в листопаді обіцянку і почав видаляти у користувачів фотографії та відео. Їх можна врятувати, вивантаживши на комп’ютер або оформивши платну підписку в сервісі: за 6,99 долара в місяць (близько 460 рублів) або 49,99 долара на рік (трохи менше 3300 рублів).

Володарі преміум-акаунтів отримують безлімітне сховище для фотографій і відео в вихідному дозволі, а також можливість зберігати ролики довжиною до десяти, а не трьох хвилин, як у випадку зі звичайними користувачами.

Для користувачів, які не оформили преміум-підписку, встановлений ліміт на тисячу фотографій і відео. З 8 січня їм було заборонено додавати нові знімки і ролики, а 5 лютого Flickr почав поступово видаляти файли, що виходять за ліміт, починаючи з найстаріших.

Викачати весь архів з Flickr можна через налаштування акаунта: зайдіть в них, перегорніть до розділу Your Flickr Data і виберіть відповідну опцію. Надалі цей контент можна перенести в інше хмара: якщо файлів дуже багато, вам підійде безлімітне сховище Google Фото або «Яндекс.Діск».

Оновлене:

Компанія SmugMug, яка володіє Flickr, перенесла терміни видалення фото і відео з 5 лютого на 12 березня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector