Як безкоштовно або зі знижкою 80% отримати додатки для відновлення видалених даних і бекапа

EaseUS

Компанія EaseUS — розробник додатків для Windows, Mac, Android і iOS, призначених для роботи з даними, розділами дисків, резервного копіювання, а також відновлення видаленої інформації та пошкоджених носіїв. C 12 по 20 квітня EaseUS проводить великодню акцію, яка допоможе заощадити на покупці додатків. Розробники пропонують покупцям три святкові активності:

— можливість «розбити» святкове яйце і отримати безкоштовно одну з п’яти утиліт EaseUS, знижку 40% на покупку додатка або подарункову карту номіналом $ 5
— знижки до 80% на найпопулярніші програми для відновлення даних на Windows і macOS, а також управління розділами диска
— можливість завантажити скріншот одного з додатків EaseUS (повної, триальной або безкоштовної версії) і отримати одну з десяти подарункових карт номіналом $ 20

На пасхальному сторінці можна взяти участь в одній або двох активностях, а можна відразу у всіх. Наприклад, у вас є шанс знайти в «яйці» ліцензію на EaseUS MobiSaver for Android Pro, купити за $ 26.98 замість $ 89.95 утиліту для відновлення видалених даних і пошкоджених носіїв EaseUS Data Recovery Wizard for Mac Pro, зробити і завантажити скріншот цієї програми і отримати $ 20 на аккаунт PayPal. Виходить безпрограшна лотерея — навіть якщо ви не хочете купувати додатки (хоча зі знижками до 80% це коштувало б зробити), як мінімум одну корисну утиліту ви отримаєте, якщо просто перейдете по посиланню на промо-сторінку EaseUS.

EaseUS

Ми радимо звернути увагу на утиліти EaseUS Data Recovery Wizard Pro для Windows і macOS, а також EaseUS Todo Backup Home. Перша дозволяє відновлювати видалені дані з комп’ютерів, зовнішніх дисків, карт пам’яті і флешок, а також рятувати інформацію на пошкоджених носіях. При цьому додаток максимально простий у використанні, має зрозумілий інтерфейс і не змушує розбиратися в численних налаштуваннях для просунутих користувачів. Запускаєте, вибираєте типи даних для відновлення і носій, через кілька хвилин отримуєте видалені дані назад. Другий додаток, EaseUS Todo Backup Home, дозволяє робити резервні копії і звести до мінімуму необхідність використання EaseUS Data Recovery Wizard Pro для основного накопичувача з найважливішою інформацією, залишивши його тільки для роботи з зовнішніми носіями.

Перейти на сайт EaseUs

Перейти на сторінку акції

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector