Вийшов джейлбрейк Electra для iOS 11.2-11.3.1. Інструкція із встановлення

Electra

Хакерська команда Electra випустила інструмент Electra1131, призначений для злому iPhone, iPad і iPod touch, що працюють на iOS з версії 11.2 по 11.3.1.

Electra1131 можна встановити на:

  • iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 5s
  • iPad Pro першого покоління з екраном 12,9 «, iPad Pro другого покоління з екраном 12,9», iPad Pro першого покоління з екраном 10,5 «, iPad Pro з екраном 9,7», iPad Air 2, iPad Air, iPad п’ятого покоління, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2
  • iPod touch шостого покоління

Інструкція із встановлення

Скачайте Electra1131 з сайту Electra Team. Якщо ви не є зареєстрованим розробником, виберіть версію [vfs], а якщо ви розробник — версію [multipath tcp].

Скачайте і встановіть на комп’ютер Cydia Impactor, після чого запустіть цю програму.

Підключіть свій iPhone, iPad або iPod touch до комп’ютера за допомогою кабелю.

Cydia Impactor розпізнає ваш пристрій. Якщо це не відбулося, додайте комп’ютер в довірена на пристрої і навпаки — додайте пристрій в довірена на комп’ютері через які випливають вікно, яке з’явиться при підключенні.

Перетягніть файл Electra1131.ipa в вікно Cydia Impactor.

Electra

Залогініться в свій Apple ID, коли з’явиться вікно для введення пошти та пароля.

Cydia Impactor встановить додаток Electra на ваш пристрій.

Після установки перейдіть на пристрої в «Налаштування» — «Основні» — «Профіль» і натисніть на Apple ID.

Натисніть на синю напис «Довіряти», а потім на кнопку з червоним написом «Довіряти».

Electra

Для збільшення шансу на вдалий злом рекомендується перевести пристрій в авіарежім, відключити Siri і перезапустити операційну систему.

Натисніть на іконку Electra на стартовому екрані пристрою, а потім на кнопку Jailbreak і почекайте, поки пристрій буде зламано.

Electra

Після успішного злому на стартовому екрані з’явиться значок Cydia. Якщо його немає, повторно запустіть додаток Electra і натисніть Jailbreak (можливо, буде потрібно кілька спроб).

Electra

Запустіть Cydia і встановіть потрібні вам твики.

Майте на увазі, що це полупрівязанний джейлбрейк. Це означає, що він скидається щоразу при перезавантаженні пристрою і його потрібно встановлювати заново.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector