Tele2 нараховує 5% річних за накопичення на рахунку. Як заробити на цьому?

Мобільний оператор Tele2 вирішив залучити гроші населення не зовсім звичайним способом. Він запустив послугу «Мобільні накопичення», яка дозволяє його клієнтам тримати кошти на накопичувальному рахунку і отримувати 5% річних з щомісячним нарахуванням доходу. Ці кошти можна не раніше, ніж через місяць отримати назад хоч цілком, хоч повністю без комісій, штрафів та втрат нарахувань.

5-відсоткова ставка перевищує середні ринкові виплати за банківськими накопичувальними рахунками і короткостроковими вкладами. Клієнту не потрібно йти в офіс оператора, укладати договір і отримувати карту. Досить поповнити баланс телефону на потрібну суму (від 100 до 15 000 рублів), а потім набрати USSD-команду * 737 # і вказати, скільки грошей потрібно заморозити. Для відключення послуги і повернення грошей разом з процентними нарахуваннями потрібно ввести команду * 737 * 0 #.

Витратити виведені на рахунок телефону кошти можна на послуги голосового зв’язку і інтернету, тематичні платежі, оплату парковок та інших послуг. За виведення грошей на банківську карту або переклад на інший номер передбачена стандартна комісія. Максимальна сума, яку Tele2 дозволить заробити на відсотках становить 4 000 рублів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector