150 швидких команд Siri iOS 12 для різних ситуацій

150 швидких команд iOS 12 для різних ситуацій

Ресурс MacStories зібрав колекцію з 150 «Швидких команд» для iPhone і iPad. Поспішаємо поділитися цією знахідкою. Все шорткати відсортовані за категоріями і містять короткі описи.

«Швидкі команди» з’явилися в iOS 12. Вони дозволяють виконувати різні дії одним дотиком. Можна створювати власні скрипти для з декількох дій, щоб спростити повсякденні завдання. Крім цього, функція команд дозволяє використовувати шорткати, які створили інші користувачі, а також ділитися своїми.

Команда MacStories створила понад 100 різних команд з моменту появи функції, кожна дія було протестовано учасниками ресурсу. Для ознайомлення з принципом роботи програми «Швидкі команди» на iPhone або iPad рекомендуємо відвідати офіційний розділ функції на сайті Apple. Ще більше інформації про швидких діях iOS 12 ви знайдете на нашому сайті по тегу «Команди Siri».

Архів шорткати від MacStories

150 швидких команд iOS 12 для різних ситуацій

App Store
У цьому розділі містяться швидкі дії для роботи з магазином додатків. З цікавого: можливість зберегти скріншоти або швидкий доступ до погашення гіфт-коду.

Календар
Швидкі команди для роботи з календарем. Серед яких варто відзначити створення нового події в один клік.

Контакти
У цій категорії зібрані шорткати для роботи зі списком контактів. Окремо відзначу: можливість поділитися програється піснею і відправку останнього зробленого знімка контакту.

Email
Швидкі дії для роботи з електронною поштою. У цій категорії представлена ​​поки тільки одна швидка команда. MacStories обіцяють поповнювати надалі свій архів.

Evernote
Шорткати для роботи з популярним додатком для нотаток. З цікавого: додавання посилання з буфера обміну в список заміток і збереження цитат.

150 швидких команд iOS 12 для різних ситуацій

файли
У цьому розділі розміщені швидкі команди для роботи з файлами. Рекомендую завантаження файлів по посиланню з буфера обміну, створення ZIP-архіву і витяг тексту з файлу PDF.

здоров’я
Швидкі дії для роботи з додатком «Здоров’я», серед яких будуть корисні: можливість швидко додати дані про артеріальний тиск і додавання інформації про випитої води.

JavaScript
У цій категорії команда MacStories зібрала шорткати для роботи з відтворенням відео в Safari.

Mac
Команди для взаємодії з комп’ютерами Mac. З цікавого: переклад комп’ютера в сплячий режим, перемикання треків в iTunes і зміна гучності HomePod.

Markdown
Розділ для власників блогів і для тих, хто часто взаємодіє з розміткою Markdown.

150 швидких команд iOS 12 для різних ситуацій

медіа
Набір швидких команд для роботи з мультимедійними можливостями, серед яких є шорткати для взаємодії з додатками Overcast і Plex.

музика
У категорії команд для роботи з музикою є цікаві дії для пошуку тексту пісень і створення докладного звіту про прослуханої за рік музики.

фото
Розділ шорткати для роботи з фотографіями. З цікавого: «Цей День» — пошук знімків зроблених в поточній день, але в попередні роки.

управління завданнями
Команди для взаємодії з нагадуваннями і списками завдань. Серед шорткати цієї категорії зазначу: видалення виконаних завдань і створення швидкого нагадування.

текст
У цьому розділі зібрані швидкі команди для роботи з текстовою інформацією. З цікавого: відображення кількості слів і символів тексту з буфера обміну і копіювання порожніх символів для створення ярликів і папок з невидимими іменами.

150 швидких команд iOS 12 для різних ситуацій

відстеження часу
Різні таймери, а також команди для взаємодії з сервісом toggl.

Twitter
Швидкі дії для активних користувачів Twitter. З цікавого: можливість в один клік поділитися назвою програється композиції.

Погода
Набір команд для отримання інформації про погоду.

Інтернет
Один з найбільших розділів архіву шорткати MacStories, в якому присутні такі цікаві команди як завантаження зображення з відкритого веб-сайту і створення PDF-файлу за посиланням.

інші
У цій категорії зібрані швидкі команди для включення режиму «Не турбувати», конвертація величин, отримання поточних координат і швидкий запуску конкретних чатів WhatsApp.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector