Newpipe — YouTube, яким він повинен бути. Без реклами, але зі скачуванням, фоновим звуком і картинкою в картинці

У YouTube чудове офіційний додаток для мобільних пристроїв, але в ньому не можна позбутися від реклами, якщо не вдаватися до спеціальних блокировщикам. Сервіс YouRube Red, який дозволяє оформити підписку і отримати певні переваги, запущений лише в невеликому числі країн і недоступний в Росії. У країнах, що розвиваються можна використовувати спрощений варіант YouTube з опцією скачування відео, але нашій країні немає і його. Користувачі Reddit звернули увагу на додаток Newpipe з відкритим вихідним кодом, яке дозволяє відключити рекламу, може завантажувати відео і володіє ще кількома цікавими можливостями.

Newpipe

Newpipe прибирає рекламу з відео, викладених на YouTube, і не містить власної реклами. Додаток працює незалежно від сервісів Google Play, тому його можна встановити навіть на ті смартфони та планшети, на яких не запускається офіційний клієнт YouTube. У ньому є пошук, тренди, історія переглядів, але немає підписок, коментарів і рекомендацій, оскільки вхід в акаунт Google не використовується, а система відстеження Google відключена. Кількість лайків і дізлайков видно, вплинути на рейтинг відео не вийде.

З недавнім оновленням в Newpipe з’явилася можливість дивитися стрім (теж без гугловський реклами, хоча від продакт-плейсменту блогерів все одно не врятуватися). Будь-яке відео, крім живих трансляцій, при бажанні можна зберегти на пристрій і надалі дивитися без підключення до інтернету. При збереженні пропонується вибрати тип файлу (звук або відео), а також якість.

Newpipe

Newpipe також дозволяє запускати відео в режимі «картинка в картинці» поверх стартового екрану або інших додатків. Крім того, є кнопка фонового відтворення, після натискання на якого відео зникає, залишається тільки звук, і він не зупиняється, навіть якщо вимкнути екран.

Newpipe можна знайти в сторонньому магазині F-Droid, куди викладають додатки розробники оупенсорсних проектів. Всі додатки перевіряються співтовариством цього маркету і гарантовано не містять шкідливий код. Перед установкою необхідно зайти в системні настройки безпеки і дозволити скачування додатків з невідомих джерел.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector