PUBG Mobile випускається в двох версіях — чим вони відрізняються і як їх встановити на iOS і Android

pubg

Нещодавно ми писали про те, як можна встановити бета-версію багатокористувацької гри PlayerUnknown’s Battlegrounds на iOS і Android. Пізніше з’ясувалося, що студія Bluehole, відповідальна за десктопний PUBG, офіційно випустила дві версії онлайн-шутера, які створили дві різні команди розробників. Фахівці з Timi Studio представили PUBG: Army Attack, а Lightspeed Quantum Studio — PUBG: Exhilarating Battlefield.

Обидва варіанти мають оригінальну механіку і геймплей, а також працюють на движку Unreal Engine 4, як і десктопна версія гри, але разом з цим мають ряд помітних відмінностей один від одного. Версія від Lightspeed QStudio майже в точності повторює оригінальну гру на PC і Xbox One, але на даний момент погано працює на слабких пристроях.

Розробка від Timi Studio набагато краще оптимізована, проте сильно відрізняється від оригіналу. Наприклад, в грі є мініган, як стаціонарний, так і на човні, а також вид транспорту на повітряній подушці. Крім цього деякі локації на карті сильно відрізняються від таких в оригінальній версії. У PUBG від Lightspeed QStudio таких нововведень немає.

Ось відмінне відео, яке наочно демонструє основні відмінності обох варіантів мобільного PlayerUnknown’s Battlegrounds:

Тепер, коли після перегляду відеоролика, ви вирішили, в яку версію PUBG хочете грати, можна поговорити про інструкції з її встановлення.

Як встановити PUBG Mobile від Timi або Lightspeed Quantum Studio на Android

Крок 1. Скачайте APK-файл гри:

  • PUBG від Timi Studio — Хмара Mail, GDrive або з офіційного сайту.
  • PUBG від Lightspeed і QS — Хмара Mail, GDrive або Google Play

Крок 2. Зайдіть в «Налаштування» → «Безпека» і активуйте пункт «Невідомі джерела» (не потрібно при установці з Google Play);
Крок 3. Відкрийте скачаний раніше APK-файл і дочекайтеся установки гри. Відкрийте її і трохи почекайте, поки вона завантажить необхідні файли.

Після установки будь-який з версій, у вас є два варіанти авторизації: через акаунт QQ або WeChat. Для цього вам знадобиться реєстрація хоча б в одному з цих сервісів. Я реєструвався в WeChat:

  1. Скачайте і встановіть WeChat
  2. Відкрийте програму і зареєструйте аккаунт за номером телефону
  3. У головному меню гри натисніть «Увійти» і виберіть WeChat (зелена кнопка ліворуч). Введіть логін і пароль. Готово!

P.S. Якщо після авторизації з’явиться вікно з купою китайських ієрогліфів, значить ваш пристрій ще офіційно не підтримується і пограти не вийде. Список підтримуваних пристроїв постійно розширюється, спробуйте встановити гру через кілька тижнів.

Як встановити PUBG Mobile від Timi або Lightspeed Quantum Studio на iPhone і iPad

Переконайтеся, що вище пристрій підтримує мобільну версію PUBG. Необхідна наявність встановленої iOS 9 або вище на одному з цих апаратів: iPhone 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, iPhone X; iPad Air, Air 2, mini 2, mini 3, mini 4, Pro 12.9, Pro 9.7, Pro 10.5, iPad 2017; iPod touch 6-го покоління.

Крок 1. Створіть китайський Apple ID і залогініться за допомогою нього на вашому iPhone, iPad або iPod touch. Вводити дані платіжної карти не потрібно.
Крок 2. Скачайте PUBG в App Store. Ось посилання, щоб не вводити китайські символи:

  • PUBG від Timi Studio
  • PUBG від Lightspeed і QS

Крок 3. Авторизація в WeChat:

  • Скачайте і встановіть WeChat;
  • Відкрийте програму і зареєструйте аккаунт за номером телефону;
  • У головному меню гри натисніть «Увійти» і виберіть WeChat (зелена кнопка ліворуч). Введіть ваш логін і пароль. Готово!

Тепер можна вийти з китайського Apple ID і авторизуватися з вашим основним обліковим записом.

Ми перевірили працездатність всіх способів установки і актуальних версій гри. Якщо у вас гра не встановлюється, значить варто прочитати інструкцію ще раз і спробувати заново.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector