Повний огляд iOS 11 — зміни для iPad

Повний огляд iOS 11 - зміни для iPad

5 червня на відкритті конференції розробників WWDC 17 компанія Apple анонсувала нову версію операційної системи iOS 11. Після десяти бета-версій для зареєстрованих розробників і публічного тестування стали доступні нові прошивки для iPhone, iPad і плеєрів iPod touch. З 19 вересня операційну систему iOS 11 можна встановити на 22 мобільних пристрої компанії Apple.

Починаючи з першої бета-версії iOS 11 редакція iguides розповідала вам про всі зміни і поліпшення в новій версії операційної системи, а до релізу поновлення ми підготували повний список найважливіших і цікавих нововведень, про які ви обов’язково повинні знати.

Незважаючи на порівняно невеликий список змін, які з’явилися тільки для iPad, операційна система iOS 11 — це дуже важливий крок для подальшого розвитку планшетів Apple і можливості їх використання в якості робітників і професійних інструментів. Нові принципи перемикання між додатками, поліпшена багатозадачність, множинний вибір і перетягування файлів між додатками — все це в значній мірі змінить звичний для користувача досвід власників iPad.

1. Нова панель Dock

Повний огляд iOS 11 - зміни для iPad

У нижньому рядку тепер розташовується більше іконок і пропали підписи додатків. Також з’явився відокремлений від решти іконок блок з трьома недавно запущеними додатками, причому третина може змінюватися на програму, з якою ви працюєте на іншому пристрої. Розчерком від низу до верху Dock можна запускати на будь-якому екрані для швидкого перемикання між додатками.

2. Многозадачность

Повний огляд iOS 11 - зміни для iPad

Тепер додатковий додаток можна відкрити на екрані з панелі Dock — в режимі Split View воно з’явиться разом з поточним на одному екрані, а в режимі Slide Over другий додаток можна перемістити вліво. Всього на екрані iPad може бути одночасно відкрито до чотирьох додатків: два в режимі поділу екрана, одне збоку і вікно відеоплеєра.

3. Перетягування і множинний вибір

Повний огляд iOS 11 - зміни для iPad

Тепер можна переносити текст, фотографії та файли з однієї програми до іншої. iOS 11 дозволяє перетягувати документи по одному або вибирати відразу кілька. В App Store вже до моменту реліза нової операційної системи почали з’являтися додатки з підтримкою drag and drop.

4. Apple Pencil

Повний огляд iOS 11 - зміни для iPad

За допомогою Apple Pencil тепер можна робити моментальні позначки в PDF-файлах і скріншотах, накидати замітку прямо на екрані блокування (вона збережеться в додатку «Нотатки»), а також малювати і робити записи в «Нотатках», «Пошті» та інших додатках. У деяких випадках відбувається автоматична адаптація текстів і малюнків — наприклад, в «Нотатках» друкований текст буде автоматично відступати в сторону, звільняючи місце для начерків.

5. Сканування і підпис документів

Повний огляд iOS 11 - зміни для iPad

Нова функція сканування документів в Нотатках автоматично визначає документ, обрізає зайве по краях і випрямляє зображення. Це дозволяє оцифровувати паперу, заповнювати і підписувати їх за допомогою Apple Pencil, а потім без праці зберігати файли або відправляти їх іншим користувачам.

6. Клавіатура QuickType

Повний огляд iOS 11 - зміни для iPad

Букви, цифри, символи та знаки пунктуації тепер знаходяться на одних кнопках, що дозволяє зменшити кількість перемикань розкладки. Щоб замість букви вибрати потрібний символ, досить просто провести по клавіші зверху вниз.

Дізнатися про інші зміни iOS 11, які відносяться відразу до всіх мобільних пристроїв ви можете в інших частинах огляду. Наприклад, ми розповідали про нові налаштування системи, скануванні QR-кодів камерою, зміни в додатку Повідомлення, редагуванні Пункту управління та інших важливих і корисних нововведення операційної системи iOS 11.

Частина 1: Повний огляд iOS 11 — зміни в інтерфейсі
Частина 2: Повний огляд iOS 11 — зміни в стандартних додатках
Частина 3: Повний огляд iOS 11 — зміни в настройках системи і сервісах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector