Розробники PUBG Mobile випустили Call of Duty для Android. Як встановити?

BC

Компанія Activision спільно зі студією Tencent Games — розробником PUBG Mobile — випустили мобільний онлайн-шутер Call of Duty: Legends of War. Зараз гра знаходиться в статусі бета-тестування і доступна тільки для Android-пристроїв. Про те, як її встановити, в цьому матеріалі.

В Call of Duty: Legends of War є чотири мультиплеер-режиму — Free4All, Search Destroy, Team Deathmatch і Frontline. Є сутички 5 на 5, битви проти полчищ зомбі, PvE-рейди, а також поодинокі і кооперативні місії.

Гра дозволяє боротися не тільки за створеного вами героя, а й від імені культових для серії персонажів Price і Ghost. Вона буде поширюватися безкоштовно, але пропонує ігрову валюту, за яку можна поліпшити характеристики зброї і придбати VIP-скіни.

Щоб встановити Call of Duty: Legends of War на Android прямо зараз, потрібно виконувати ряд простих дій:

  • Завантажте APK-файл гри з APKMirror і встановіть його. В ідеалі процес інсталяції в пам’ять пристрою, а не на карту пам’яті;
  • Відкрийте програму, а після появи завантажувального екрану вивантажите його з пам’яті через меню багатозадачності;
  • Завантажте кеш-файл за цим посиланням (він важить близько 1.2 ГБ);
  • Розпакуйте завантажений архів у системну папку Android / obb /. Якщо шляху / obb немає, створіть його;
  • Запустіть гру. Якщо всі дії виконані вірно, вас зустріне вітальний ролик.

Список офіційно підтримуваних пристроїв ще не оголошений. Відомо, що для роботи гри потрібно не менше 2 гігабайт оперативної пам’яті і Android 5.1 або новіше.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector