Що краще: зовнішній жорсткий диск або флешка

Раціональний підхід у виборі компактних пристроїв, знання всіх нюансів в роботі з інформаційними носіями допоможуть забезпечити високу продуктивність в обробці секретних файлів. Для приватних осіб важливо надійне зберігання систематизованих даних, якісна обробка з наступною роздруківкою на паперові носії. Тому навчитеся грамотно поводитися з портативними модулями, систематизувати накопичений матеріал — все це може бути застосовано як для флешки, знімних дисків, так і для карт пам’яті. Але якщо ще не знаєте, що краще: зовнішній жорсткий диск або флешка, що більше підійде саме для вашої роботи — флешка або зовнішній жорсткий диск, рекомендуємо:

Флешка і накопичувач

Дізнайтеся, які переваги і особливості флешки і зовнішнього жорсткого диска

 • Проаналізувати — навіщо робляться backup copy і як потім будуть використовуватися систематизовані відомості?
 • Пам’ятати, що створення копій на додатковому носії інформації, включаючи і файли, може займати досить об’ємний масив пам’яті, воно повинно проходити з урахуванням розділу на особисті і службові документи.
 • При збереженні службової та конфіденційної інформації на зовнішньому жорсткому диску, флешці або CD / DVD-диску користувачам ПК захищатися від вірусних атак з боку інтернет.

ВАЖЛИВО. Приховуючи прямий доступ до приватних файлів, фото, відеоматеріалів, зі зрозумілих причин, варто користуватися знімними накопичувачами секретної інформації. При виборі зовнішнього жорсткого диска (HDD) — зверніть увагу, що деякі переносні пристрої, що запам’ятовують, забезпечать обсяг для зберігання даних в межах 3 Тб.

Зовнішній жорсткий диск відрізняється високими показниками в швидкості зчитування та запису інформації, що зберігається. HDD представлений парою різновидів. Крім моделей з категорії 3,5-дюймових дисків, у продажу знайдете 2,5-дюймові, що використовуються як кишенькові варіанти. Останній не потребує додаткового живлення, при цьому кишенькова різновид HDD цінується за підвищену міцність, що допомагає вберегтися від ударів і падінь. Нормальну роботу зовнішньому жорсткому диску забезпечує підключення базового інтерфейсу (USB 2.0 або версія 3.0).

Набагато більший потенціал пам’яті HDD перевершує параметри флешки!

Порівнюючи флешку і зовнішній жорсткий диск, необхідно пам’ятати, що при виборі найбільш підходящого інформаційного носія рекомендується купувати довговічне і надійне пристрій. HDD від флешки відрізняється тривалим терміном служби. Висока швидкість запису і читання, що характерно для зовнішнього диска, підкріплена підвищеною пропускною спроможністю USB-інтерфейсу.

ВАЖЛИВО. Віддаючи перевагу на користь зовнішнього жорсткого диска, користувачі можуть синхронізувати інформацію з ПК. Для флеш-накопичувачів таких функцій не передбачено. Користуючись HDD, зможете зберігати приватну інформацію необмежену кількість разів, а працюючи з флеш-пристроями, що розраховані орієнтовно на 10 тис. Записів — доведеться обмежитися невеликим діапазоном.

Не варто економити на покупці зовнішнього жорсткого диска

З придбанням HDD можна буде обмежитися всього одним жорстким зовнішнім диском, не носити з собою кілька флешок. Стандартний тип в 3.5 дюйма допоможе збільшити пам’ять не тільки для роботи на ПК, а й при завантаженнях з ноутбука. Серед основних мінусів HDD варто виділити:

 • Роботу з додатковим портом (для живлення пристрою);
 • Високу ціну, яку доведеться сплатити, якщо вибирати пристрій з досить великою пам’яттю (до 250 ГБ);
 • Шум, що йде від шпинделя;
 • Низьку опірність при різких перепадах температури.

Використовуючи зовнішній HDD для роботи на ПК або ноутбуці, коли тільки зайшли в приміщення з морозу, доведеться почекати, поки диск нагріється до кімнатної температури. З флешкою ​​таких проблем не буде. Через USB flash почати скачування або перегляду секретних файлів зможете відразу!

Зовнішній HDD диск

Використовуючи зовнішній жорсткий диск на комп’ютерному пристрої, Ви відразу одержуєте ряд привілеїв

Чим хороша флешка або чому рекомендується купувати саме USB flash

Флеш-накопичувач приваблює покупців:

 • Порівняно невисокою вартістю портативного пристрою для збереження і передачі приватної інформації;
 • Невибагливістю пристрою, яким безпечно користуватися незалежно від температури навколишнього середовища;
 • Великим асортиментом кольорів, розмірів і форм дизайну;
 • Низькими показниками енерговитрат, що дуже цінно, коли доводиться користуватися ноутбуком, непідключеним безпосередньо до електромережі;
 • Високою швидкістю при записі інформації або читанні вибраних файлів.

ВАЖЛИВО. На замітку. Зручна в роботі флешка легко поміщається в нагрудну кишеню костюма або компактний органайзер. Купується не тільки студентами та школярами, а й бізнесменами, офісними співробітниками. Одним з головних мінусів цього пристрою є несумісність з деякими гаджетами, у яких відсутній USB-порт.
Фото USB flash

Швидкісні характеристики окремих флешок можуть перевершувати середні ринкові рази в чотири

Вивчивши тонкощі і нюанси, досвідчені користувачі інтернету знають, що надійніше сертифіковане пристрій. Будь то флешка або зовнішній жорсткий диск, при замовленні брендового товару запитайте у продавця відповідні сертифікати від заводу-виготовлювача. Чи не доведеться шкодувати про зроблений вибір, якщо при покупці ви вирішите замовити не тільки флешку з об’ємом пам’яті до 1 Тб, а й місткий зовнішній жорсткий диск на 3 Тб. Вибирайте більш компактні за розмірами носії, роблячи акцент на більшій пам’яті пристрою, що надаються гарантії виробника. Рекомендуємо користуватися Blu-ray Disc — це відмінна альтернатива DVD, що дозволяє зберігати і користуватися до 25 ГБ даних.

Якщо порівнювати вартість одного HDD, то зовнішній диск з ємністю в межах 500 Гб приблизно дорівнює за витратами 5 флешка із загальним обсягом всього 80 Гб. Роблячи резервні копії, зберігаючи приватну інформацію або звітність корпорації на знімних носіях, флешках, пам’ятайте, що можна задіяти і хмарні інтернет-сервіси, але тільки в перевіреному місці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector