Як прошити або перепрошити смартфон і планшет Meizu

Вступ. Поговоримо про Meizu

Meizu є китайською компанією, яка займається випуском різної техніки. Широку популярність отримала в Росії зовсім недавно, хоча її пристрої мають величезний потенціал на ринку. Чим же так можуть зачепити ці апарати російського користувача? Перш за все — це ціна, яка є дуже привабливою для людей. Як відомо, більшу частину населення нашої країни займає робочий клас, розмір заробітної плати якої досить низький, власне чому вони і не можуть дозволити собі дорогі смартфони. Хоча часто можна побачити чоловіка або жінку в громадському транспорті, що тримають в руках телефон вартістю понад 50000 рублів, що виглядає з боку трохи дивно. Але не будемо про це, адже сьогодні ми обговорюємо не життя Росіян, а то, як прошити або перепрошити смартфон Meizu.

Meizu M3 Note M681H 16Gb

Meizu — це досить популярна компанія в Росії, яка випускає потужні смартфони за прийнятною ціною

Перш ніж говорити про прошивці, варто згадати, що ж змінюється в начинці апарату після проведення процедури. Суть цієї «гри» полягає в зміні операційної системи пристрою. А яка ОС встановлена ​​на смартфонах Meizu? Правильно, Android. Досить цікавий факт: топові апарати компанії в більшості випадків володіють самими останніми версіями операційної системи від Google. Це дуже великий плюс, так як за прийнятну вартість можна отримати сучасний функціонал.

Meizu M3 Note

Прошивка або перепрошивка сьогодні буде розглядатися на прикладі самого популярного смартфона в Росії від компанії — Meizu M3 Note. Але це не означає, що власники інших пристроїв можуть з сумом закривати вкладку в браузері — насправді принцип дій один і той же для всіх пристроїв, змінюється лише те, що ви будете завантажувати. Наприклад, файл прошивки для кожного пристрою свій, проте, спосіб виконання перепрошивки залишається таким же. Тому кожен знайде тут те, що йому треба.

Якщо бути чесним і об’єктивним, то в плані дизайну пристрій дуже сильно нагадує суміш iPhone 6 і флагманів Samsung. Досить дивне копіювання, тому що не можна сказати, що дизайн айфонів є ідеальним. Взагалі, зараз складно придумати що-небудь «таке» для сенсорних телефонів, де передню частину займає тільки екран. Тому виробники часто забувають про зовнішній вигляд, зробивши основний акцент тільки на начинці і інтерфейсі операційної системи.

Meizu M3 Note

Пристрої Meizu мають власну оболонку Android, яка відрізняється від стандартної гугловський. Про зручність її говорити складно, так як це особиста справа кожного: кому-то зручний iOS, кому-то Android з оболонкою від Samsung — TouchWiz. Але, якщо ви є колишнім власником Андроїда, то проблем в роботі з пристроями Мейзі у вас не повинно виникнути.

Головні правила при прошивці

Як і для будь-якої інструкції тут теж існує свій перелік основних рекомендацій. Варто зазначити, що дотримуватися їх потрібно для успішного проведення операції. В іншому випадку ви ризикуєте отримати зі свого смартфона Meizu M3 Note просто-напросто цегла.

 1. Заряд вашого пристрою повинен бути достатнім для переустановлення операційної системи. У більшості випадків рекомендується зарядити пристрій до 70-80 відсотків.
 2. Збережіть всі важливі дані з апарату на який-небудь зовнішній носій інформації, тому що іноді ці дані мають ризик піти в процесі перепрошивки. Тобто це робиться виключно в ваших інтересах. Буде прикро, якщо після прошивки ви не знайдете фотографій з літнього відпочинку, наприклад.
 3. Meizu рекомендує користувачам спочатку стерти дані з пристрою, тільки після чого приступити до прошивці. Це не звичайна очищення, під час якої видаляється абсолютно все: Clear Data очищає поточні настройки, записи, встановлене програмне забезпечення та інші дані. Однак ваші фотографії, музика, відео залишаться на місці. Але про всяк випадок можете зробити резервну копію пристрою.

Тепер ви готові приступити до найсмачнішою частини сьогоднішнього обговорення. Однак, спочатку вам необхідно визначитися, що саме ви будете робити зі своїм Meizu M3 Note — оновлювати прошивку або ж повністю перепрошити пристрій. Тому для зручності далі ми підемо по шляху поділу.

оновлення прошивки

Отже, зараз ми з вами спробуємо оновити версію операційної системи смартфона Мейзі без допомоги комп’ютера, силами лише телефону і вашими власними.

 1. Перш за все зверніть увагу, що оновлення буде скачиваться з серверів компанії. Розмір прошивки може важити більше одного гігабайта, тому подбайте про трафік свого інтернету. Зате власники безлімітних тарифних планів можуть не хвилюватися і спокійно займатися своїми справами. Завантаження повинна відбуватися через мережі Wi-Fi. Отже, першим кроком буде підключитися до доступної бездротової мережі.
 2. Нагадуємо про страхувальної записи важливих даних на зовнішній носій. Не ігноруйте цей момент, щоб не опинитися без цінних даних.
 3. Беремо свій Meizu M3 Note і заходимо в меню налаштувань апарату.
 4. Тепер шукаємо «Інформація про пристрій», де є вкладка «Оновлення». Тут нам потрібна буде вкладка з назвою «Оновлення ПЗ», тиснемо кнопку оновити. Якщо ваш смартфон пише, що оновлення вже встановлені на ваш пристрій, то, значить, доступних прошивок для вашого апарат немає. Тобто встановлена ​​остання доступна версія операційної системи. Інакше, ми з вами погоджуємося на скачування оновлень і чекаємо його закінчення.
 5. Під час оновлення виріб може перезавантажуватися кілька разів. Тому відразу не панікуємо, а просто набираємося терпіння. Коли все буде готово, ви побачите домашній екран апарату. Вітаємо! Ви успішно впоралися із завданням.

перепрошивка

Meizu M2 Note лежить на стосі блокнотів

Отже, тепер поговоримо про те, як перепрошити смартфон Meizu M3 Note за допомогою файлу прошивки, який ви завантажуєте заздалегідь. Тому перш ніж приступити до будь-яких дій, скачайте файл прошивки (update.zip) і скопіюйте його за допомогою комп’ютера або ноутбука в корінь диска (смартфон повинен бути в режимі USB-накопичувача). Якщо ви не знаєте, як перейти в такий режим, то слідуємо вказівкам:

 1. Заходимо в настройки смартфона і натискаємо по пункту меню «Пам’ять».
 2. Тепер вибираємо «Підключити як медіапристроїв МТР». Готово!

Тепер ми поділимо інструкцію перепрошивки на два підрозділи. Тобто, як ви здогадалися, існує два способи здійснення вашого бажання. Вибираємо найкращий і робимо, що задумали.

Перший варіант

 1. Вимикаємо наш смартфон, після чого натискаємо на кнопку включення і клавішу збільшення гучності одночасно до тих пір, поки ви не побачите логотип компанії Meizu.
 2. Тепер, в меню оновлення вибираємо пункт System Upgrate. Якщо потрібно, додатково відзначаємо Clear Data (перечитуємо головні правила вище).
 3. Далі, можна натискати на заповітну кнопку Start. Ну а далі — тільки ваше терпіння. Як і в попередньому випадку, пристрій може перезавантажуватися.

Другий варіант

 1. Запустіть програму «Провідник» на своєму смартфоні.
 2. Знайдіть раніше завантажений файл прошивки і натисніть на нього. При необхідності не забуваємо про пункт Clear Data.
 3. На цьому все: знову чекаємо поки весь процес, який може зайняти тривалий час, завершиться. Тільки після успішного закінчення можна знову користуватися пристроєм в звичайному режимі.

висновок

Це — не висновок лікаря, а просте підведення підсумків, тому не лякайтеся. Сьогодні ми з вами дізналися цілих три спосіб оновлення прошивки, а також перепрошивки пристрою Meizu M3 Note. Ще раз нагадуємо, що така послідовність дій підходить для більшості смартфонів і планшетів китайської компанії. І пам’ятайте, що за всі здійснювані з вашим телефоном дії відповідаєте тільки ви самі. При перепрошивке ви можете втратити гарантійне обслуговування і право на гарантійний ремонт. Не забуваємо ділитися своєю думкою і враженням в коментарях, дорогі друзі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector