Що робити, якщо забув пароль на iPhone

За допомогою кодування ви змогли убезпечити всі свої файли в iPhone. Але бувають випадки, коли заповітні чотири цифри ключа повністю стерлися з пам’яті і ви забули їх зовсім. І що ж тоді — прощай, iPhone? Не поспішайте робити такі висновки. Адже девайс річ сучасна і подібні випадки творцями передбачені. Є кілька способів, як розблокувати гаджет. Ми розглянемо кожен, підкресливши переваги і недоліки.

Відновлення доступу до iOS-пристроїв

Ключ обмежень встановлюється для безпеки файлової системи

Якщо ввести невірну комбінацію шість разів, то пристрій буде заблоковано. Про це ви дізнаєтесь з повідомлення, яке з’явиться на екрані. Пропонуємо два основних способи, які допоможуть розблокувати iPhone, скинути пароль блокування і повернути ваш улюблений апарат до життя. Допоможе нам у цьому iTunes, який завантажить прошивку і відновить роботу Айфона. Однак слід зробити резервну копію даних, які знаходяться на вашому пристрої, щоб можна було їх відновити, так як вся інформація в цьому випадку піде. Можна також використовувати заздалегідь завантажену прошивку. Цей спосіб хороший в тому випадку, якщо якість інтернету нижче середнього, а швидкість невелика.

Створення резервного архіву з даними

Як скинути пароль за допомогою iTunes

Цей спосіб хороший для якісного інтернету. Далі покрокова інструкція.

 1. Вимкніть Айфон.
 2. Підключіть кабель в USB-порт і запустити функцію відновлення. Про те, що він активований, вам сигналізує з’явився на екрані значок iTunes і зображення кабелю.
  Режим відновлення iTunes
 3. При цьому випливе повідомлення про те, що програма пропонує відновити iPhone.
 4. Підтверджуємо дію натисканням кнопки ОК. Якщо все робити правильно, з’явиться повідомлення, що пропонує включити автоматичну перевірку оновлень. Для цього перейдіть на панель «Основні» і виберіть «Перевіряти наявність оновлень ПЗ автоматично».
  Автоматичне оновлення
 5. Перевіряємо і підтверджуємо дію натисканням кнопки «Відновити і оновити». Якщо прийшла інформація про iOS, підтверджуємо свій вибір, натиснувши кнопку «Далі», а після «Приймаю».
  Підтвердження скидання пароля

Якщо всі дії виконані правильно, то на екрані з’явиться зображення яблука з процесом відновлення прошивки. Це означає, що вдалося обійти програму, що блокує роботу вашого iPhone, скинути пароль і розблокувати гаджет. Залишається лише активувати його. На екрані висвічувалося пропозицію встановити пароль, але, пам’ятаючи, яких нервів і зусиль коштувало його розблокувати, краще поки від цієї ідеї відмовитися. Вам залишається лише відновити свої файли з резервної копії.

Як розблокувати iPhone за допомогою режиму DFU

Не біда, якщо ви забули пароль і намагаєтеся безуспішно його обійти, на допомогу прийде бездоганний режим DFU. Це аварійний режим. Якщо його підключити до комп’ютера, система розпізнає його як режим відновлення. З його допомогою ви напевно зможете розблокувати свій девайс. Що для цього необхідно робити — далі докладніше.

 1. Для активації цього рятівного режиму затисніть клавішу харчування і домашню кнопку. Протримавши десять секунд, ви побачите на екрані яблуко. Це означає, що пристрій перезавантажити.
 2. Ми залишаємо натиснутою домашню кнопку. Побачивши на екрані кабель, підключаємо пристрій до комп’ютера.
 3. Запустіть програму iTunes. Зазвичай це відбувається автоматично.
 4. Програма повідомить вас про те, що нею був виявлений iPhone.
 5. Якщо ви натиснете на клавішу «Відновити», залишиться тільки почекати. Через деякий час ваш Айфон буде в своєму первісному вигляді.

Відновлення в аварійному режимі DFU

Як відновити інформацію на айФоні

Ми говорили про те, що в результаті процедури цієї процедури вся інформація з Айфона зникне. Сподіваємося, що ви не забули про резервної копії? Зробити її необхідно в iTunes, підключивши кабель до комп’ютера. При цьому правою кнопкою ми тиснемо на iPhone і вибираємо «Відновити з резервної копії». З’явиться віконце з вибором резервної копії. Вам залишається тільки вибрати і натиснути клавішу «Відновити». Тривалість цієї процедури залежить від потужності вашого комп’ютера, моделі девайса і, звичайно ж, обсягу відновлюваної інформації.

Завантаження інформації з резервної копії

Отже, навіть якщо ви забули пароль, не варто впадати у відчай. Гаджет можна розблокувати, зберігши при цьому всю необхідну інформацію. Головне, не забути зробити резервну копію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector