Що робити, якщо Айфон Неможливо зарядити телефон

Кожному хоч раз в житті доводилося відчувати те, що холодить душу почуття, коли при підключенні Айфона до мережі поруч зі значком акумулятора в рядку стани не відображався заповітний значок блискавки. Без паніки! Це не поломка. Це диагностируемая неполадка. Виявивши причину, можна легко і без проблем її усунути, не вдаючись до радикальних заходів. З’ясувати, чому не заряджається Айфон, можна самостійно. Достатньо лише провести огляд і проаналізувати стан девайса, а також самого зарядного пристрою.

Проблема з зарядкою iPhone

Найчастіше причину шукають в зарядному пристрої

Причин, за якими ваш апарат відмовляється заряджатися від мережі, може бути дві. Перша пов’язана із загальним станом самого Айфона. Друга — несправне зарядний пристрій. Ми підкажемо, як необхідно вчинити і в тому, і в іншому випадку, адже найчастіше причиною є не поломка, а несправність, яку можна діагностувати і усунути самостійно, не вдаючись до допомоги сервісних центрів.

Отже, ви включили зарядний пристрій в мережу, воно справно, але Айфон Неможливо зарядити телефон. Чому так відбувається?

забруднення роз’єму

Статистика показує, що більш ніж половина подібних випадків пов’язана з попаданням в роз’єм Lightning звичайного сміття. Ця деталь дуже вписується в загальний дизайн Айфона, але відкрита і нічим не захищена. Тому часто туди потрапляють пил, пух і інше сміття, який зазвичай може перебувати в кишені або сумочці. Він створює перешкоди при підключенні кабелю, і Айфон перестає синхронізуватися і заряджатися від мережі. Якими ж повинні бути ваші дії в цій ситуації? Як видалити сторонній сміття з роз’єму, щоб пристрій знову служило, як і раніше? Тут на допомогу прийде звичайна зубочистка. З її допомогою акуратно видаліть зім’ятий бруд з роз’єму. Робити це потрібно дуже акуратно і тільки м’яким, дерев’яним кінчиком, щоб не пошкодити роз’єм. Але якщо ви сумніваєтеся в своїх здібностях, краще довірити цю процедуру професіоналові.

Якщо після цієї процедури iPhone не почала заряджатися, значить, причина не в забрудненні.

перезапуск iOS

Можливо, в цьому випадку все, що необхідно зробити, — просто перезапустити iOS. Подібна проблема найчастіше зустрічається у iPhone 5s або iPhone 4s. Внаслідок збою роботи iOS Айфон просто не бачить підключення до мережі. Вам слід просто підключитися до розетки і одночасно утримувати дві кнопки «Додому» і «Вкл. / Викл.» До тих пір, поки не відбудеться перезапуск iPhone. Коли завершиться процес перезавантаження, буде чутно звук початку зарядки, і ви побачите екран, який показує анімацію зарядки.

Швидка перезавантаження телефону

Якщо ця методика не спрацювала, значить, шукаємо причину далі.

Зарядка iPhone від USB-порту ноутбука або застарілого компа

В цьому випадку заряджання не розпочалося через те, що USB — стандартний пристрій. Зарядка телефону занадто складний процес для нього. Телефон в цьому випадку не встигає отримувати заряд, необхідний для нормального функціонування.

USB-кабель для підключення до ПК

Пошкодження від падіння

Найбанальніша і, на жаль, поширений випадок: якщо Айфон, навіть новий і абсолютно неушкоджений зовні, чомусь не заряджається, цілком ймовірно, що його кидали або били. Дуже часто це трапляється з гаджетом, який побував в дитячих руках. Маленькі експериментатори особливо не церемоняться з технікою, і великої різниці між iPhone і м’ячиком не бачать. Тому в цьому випадку в тому, що апарат не заряджається, винен зіпсований роз’єм, звичайно. Пошкоджений роз’єм просто необхідно замінити. І не залишати свій улюблений Айфон без нагляду.

Якщо ви пошкодили або втратили власний кабель, то, природно, будете намагатися використовувати чужий. Це не завжди вдала ідея, тому що «нерідний» може настільки повільно працювати, що складеться враження, ніби iPhone взагалі не заряджається. Вам доведеться в цьому випадку почекати вісім-дванадцять годин.

Використання неоригінальних кабелю

Несправна батарея харчування

Чому ж ще може виникнути проблема з зарядкою iPhone? Здавалося б, все в порядку з апаратом, і зарядний пристрій справно, але процес не зрушився з мертвої точки. В цьому випадку причина може виявитися більш серйозною. Ваш пристрій не заряджається тому, що акумулятор вийшов з ладу. Справа в тому, що він має певне число циклів зарядки. Тому настала пора придбати новий.

Діагностика роботи акумулятора

Винне зарядний пристрій

Другий серйозною причиною, чому не заряджається iPhone, може бути несправне зарядний пристрій. В цьому випадку ситуації бувають різні. Пристрій нове, але заряджання не розпочалося? Найімовірніше, вам не пощастило, і попалося браковане зарядний пристрій. Просто для початку спробуйте зарядити його через інше. Якщо iPhone видав характерний звук, і ви бачите, що він заряджається, значить, справа в зарядному кабелі. Але це не біда, якщо Айфон на гарантійному обслуговуванні, магазин зробить заміну якісно і в строк. Якщо ж зарядник постраждав внаслідок падіння або намок, зверніться до фахівця з ремонту. Можливо, щоб побачити, як ваш iPhone знову заряджається, доведеться купити новий. Але це набагато дешевше фінансово, ніж купувати новий девайс.

Порівняння зарядних адаптерів

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector