Рінгтон на ватсап: як встановлюється нова мелодія дзвінка

WhatsApp-це месенджер і соцмережа в одній особі. У ньому ви можете і поспілкуватися і зателефонувати комусь. Багато людей часто користуються дзвінками з Ватсапа, так як це зручніше, ніж дзвонити по телефону. І звичайно, для того щоб відрізняти, коли вам телефонують на телефон, а коли на Ватсап, ставляться мелодії і треки. Про це в нашій статті.

Ілюстрація на тему Рінгтон на ватсап: як встановлюється нова мелодія дзвінка

Як змінити рінгтон в WhatsApp на Android

Для початку давайте розберемося, як змінити рінгтон на Андроїд версію програми. Для цього нам потрібно відкрити програму, попередньо зайшовши в меню телефону. Натиснути на вкладку «Налаштування». У списку функцій ми знаходимо «повідомлення». З’явиться вікно, в якому вам будуть доступні всі оповіщення системи. На кожне з них можна налаштувати свій звук. У програмі присутні стандартні треки, а також вібрація. При бажанні ви можете встановити свій трек, якого немає в програмі, але це буде проблематично, і вам потрібно буде завантажувати сторонні програми.

Як змінити рінгтон в WhatsApp на IPhone

IOS-трохи відрізняється за своїм устроєм від Андроїд, але принципи роботи у них схожі. Для зміни ми заходимо в додаток, відкриваємо вкладку «настройки» і «повідомлення». Так само є можливість поставити вібрацію і стандартні треки. Але, на відміну від Android, тут ми не зможемо завантажити іншу мелодію.

Ілюстрація на тему Рінгтон на ватсап: як встановлюється нова мелодія дзвінка

Де скачати рінгтони

На відміну від звичайного телефонного дзвінка, в Ватсап ми зможемо поставити тільки ту мелодію, яка призначена для цієї програми і не перевищує 10-20 секунд. Зазвичай такі мелодії можна скачати на спеціальних музичних сайтах або там, де можна скачати WhatsApp.

Як бачите, тут все досить просто і зрозуміло, тому кожен користувач зможе розібратися і поміняти мелодію на своєму телефоні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector