Проблеми з ДІСКОРДІЯ — точка входу не знайдено, не можна встановити або запустити

Помилка установки ДІСКОРДІЯ

Точка входу в процедуру setdefaultdlldirectories не знайдено в програмі ДІСКОРДІЯ — це неприємне повідомлення може обернутися серйозною перешкодою для подальшої роботи з месенджером. Помилки з Discord можуть позбавити доступу, не дають можливості увійти в систему або запустити її на своєму ПК. Давайте розглянемо разом, яка причина цього, і що можна зробити в кожному конкретному випадку.

Уточніть — додаток не встановлюється або не починається

Якщо ви бачите помилку в роботі Discord, варто в першу чергу уточнити, на якому етапі вона може з’являтися. Існує відразу кілька причин того, що ваша програма запускається — блокування брандмауером або антивірусом, проблеми з Інтернет-з’єднанням, використання застарілої версії додатка або зараження комп’ютера вірусами. Постарайтеся по черзі переглянути кожен з вищевказаних варіантів, і ви обов’язково знайдете, в чому справа.

Набагато складніше, якщо ДІСКОРДІЯ з якоїсь причини не встановлюється, а на екрані видає помилку «installation has failed». Причиною цього явища може стати невеликий конфлікт програмних оболонок. На щастя, сьогодні проблема цілком вирішувана, і якщо програма не встановлюється в Windows 10 або іншої операційної системи, існує перелік дій, що допомагає розібратися з цією неприємністю.

Рука над клавіатурою

Помилка установки — точка входу в процедуру setdefaultdlldirectories не знайдено

При виникненні труднощів з інсталяцією Discord і появою вискакують повідомлень «точка входу не знайдено», варто зробити спільні кроки щодо вирішення цієї проблеми. Якщо під час установки вискакує повідомлення про відсутність d3dcompiler _47.dll, виходом зі сформованої ситуації може стати установка DirectX 11 і всіх його оновлень.

Утиліта знову видає помилку при установці? Можна спробувати зробити наступне:

  • Закрийте програму в системній панелі, попутно переконавшись в повному припинення всіх процесів ДІСКОРДІЯ.
  • Перейдіть до видалення каталогів:% LocalAppData% / Discord і% AppData% / Discord

Відшукати каталоги можна наступним чином — натиснути клавіші Пуск + R і Enter. що робити якщо не запускається установник і не виходить дані файли видалити, оскільки вони зараз активні? В такому випадку в Менеджері Завдань деактивуйте всі процеси, пов’язані з ДІСКОРДІЯ.

Помилка установки

Якщо після всіх вищезгаданих маніпуляцій я все одно не можу встановити пише, що точка входу не знайдено, слід вжити заходів:

  • Почати установку під ім’ям адміністратора (правою кнопкою миші вибрати пункт «Властивості» — «Працює» — «Виконувати від імені адміністратора»).
  • Наділити програму правами адміністратора за адресою% LocalAppData% / Discord, активувавши сумісність з 7 і 8 Windows.

ДІСКОРДІЯ встановився але не запускається

Якщо додаток вдалося встановити, однак воно з якоїсь причини не запускається, можна спробувати ці методи:

  • Викачуємо потрібні бібліотеки для роботи — Microsoft .NET або Visual C ++
  • Discord запустився, але не працює? Подивіться, чи не заблокована програма брандмауером або антивірусом? Вимкніть їх або зробіть виняток для утиліти.

Discord запускається але вилітає

Коли сервіс час від часу вилітає в Windows 7 або іншій операційній системі, перевірте, в першу чергу, якість з’єднання. При наявності проблем з Інтернетом зверніться до вашого провайдера. Ще однією причиною, чому вилітає ДІСКОРДІЯ, може бути зараження вірусом вашого ПК. Проскануйте систему антивірусом і прийміть необхідні заходи. Також порушення роботи сервісу можливі через недостатню потужність вашого ПК, коли потужності процесора і обсягу оперативної пам’яті недостатньо, щоб гра і месенджер працювали одночасно.

Якщо при запуску ви бачите повідомлення JavaScript error, це може свідчити про виникнення помилки в головному процесі. Причин цього явища може бути відразу декілька:

  • Конфлікт ДІСКОРДІЯ з аналогічними додатками.
  • Наявність компонентів попередніх версій Discord, які можуть заважати роботі поточної версії програми.
  • Застарілі компоненти операційної системи ПК.
  • Зараження вірусами.

Помилка 404 (файл не знайдено) при запуску або установці ДІСКОРДІЯ може виникати, коли ви вводите посилання на неіснуючий файл. В цьому випадку, може бути відсутнім один або відразу декілька компонентів установки. Видаліть месенджер з усіма його компонентами і переустановите заново.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector