Спілкування в ДІСКОРДІЯ онлайн через браузер без скачування (веб версія Discord)

ДІСКОРДІЯ на смартфонах

Discord — це програма для спілкування в іграх і не тільки. Є версія для ПК, для Андроїд. Також ДІСКОРДІЯ — це онлайн-програма, за допомогою якої здійснюється голосове спілкування і передаються текстові повідомлення в реальному часі. Все так само як для ПК, тільки в браузері.

Виділяють такі основні повноваження програми:

  • швидко створюється обліковий запис;
  • існує можливість проводити конференції в режимі онлайн;
  • миттєво відправляються текстові повідомлення;
  • можна відправляти картинки, відеоролики, посилання;
  • зручно адмініструвати голосові канали зв’язку;
  • не сильно витрачаються системні ресурси;
  • гарантія захисту від DDoS-атак;
  • засекреченість IP-адреси;
  • є система Push-to-Talk.

Як бачите, браузерна версія ДІСКОРДІЯ має такі ж характеристики, як і звичайна. Але в чому підступ? Давайте розберемося.

Навіщо потрібна веб версія ДІСКОРДІЯ

Додаток стало настільки популярним, що його оптимізували під персональні комп’ютери, мобільні пристрої і браузери. Усіма варіантами можна користуватися без будь-яких додаткових умов.

Веб версія зручна у використанні тим, що ДІСКОРДІЯ на пристрій не потрібно завантажувати. Це дуже зручно, так як для всіх завантажених клієнтів потрібно вільне місце, а онлайн версію можна запускати відразу в браузері.

Соціальна мережа

Для спілкування через браузер потрібно зайти на сайт https://Discordapp.com/ і вибрати режим спілкування онлайн. Тут ДІСКОРДІЯ онлайн підтримується російською мовою, що дуже зручно. Якщо Для початку введіть призначене для користувача ім’я та підтвердіть, що ви є людиною, а не роботом.

Варто відзначити, що всі виконані операції в ваш обліковий запис буде синхронізовано і якщо наступного разу ви ввійдете з мобільного телефону або комп’ютера, все поправки будуть збережені.

Чат в ДІСКОРДІЯ онлайн дає можливість відправляти текстові повідомлення, як і в викачаному додатку. Вони так само піддаються форматування. А кумедні смайли передадуть ваш настрій співрозмовника.

З ДІСКОРДІЯ онлайн російською мовою ви зможете легко підтримувати зв’язок з людьми, що знаходяться в різних куточках планети.

Що потрібно для спілкування в Discord онлайн

Як уже згадувалося вище, щоб почати спілкування в веб-версії програми потрібно перейти за посиланням https://Discordapp.com/ і натиснути на кнопку «Відкрити», а далі, натиснувши на значок шестерінки в лівому нижньому кутку, займатися настройками.

ДІСКОРДІЯ спілкування

Щоб отримувати сповіщення про вхідні листи, у вкладці «Повідомлення» відзначте галочкою «Включити повідомлення на робочому столі», на що браузеру дайте дозвіл.

Увімкніть доступ до мікрофона. Для цього у вкладці «Голос» натисніть на «Доступ до мікрофона» і теж дозвольте його браузеру. Смужка чутливості повинна стати активною. Важливо зауважити, мікрофон буде працювати тільки в новому браузері Opera, Google Chrome, Firefox і т.д.

Що може не працювати в онлайн версії

При використанні веб-версії Discord можуть виникнути деякі проблеми. Наприклад, гальмує браузер, це трапляється в тому випадку, коли ви використовуєте старі програми для перегляду веб-сайтів або ж не стабільне інтернет з’єднання.

Також для нормального функціонування месенджера програма зажадає доступ до мікрофона. Щоб його підключити користувачеві буде запропонована покрокова інструкція, виконавши яку він зробить всі необхідні настройки і установки. Якщо такий спосіб не допоможе, доведеться налагоджувати все вручну.

Виходячи з вищевказаного документа, можна зробити висновок, що ДІСКОРДІЯ онлайн нічим не гірше від скачується на пристрій версії. Єдиним недоліком є ​​те, що браузерні варіант програми не підходить для ігрового режиму.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector