Як додати, видалити друга в ДІСКОРДІЯ, пошук людей в Discord

Чоловік з планшетом і портрети друзів

Сучасні технології дозволяють спілкуватися з жителями інших куточків планети, не покидаючи рідного дому. Для таких цілей розроблені всілякі месенджери і соціальні мережі. У них користувачі можуть спілкуватися, листуватися, телефонувати один одному абсолютно безкоштовно. Такий тип комунікації сильно б’є по мобільному зв’язку і операторам. Адже для дзвінка в будь-який куточок світу потрібно лише підключення до мережевої павутині. ДІСКОРДІЯ є чудовим прикладом для спілкування. Як і у всіх подібних програмах маємо систему роботи з друзями. Це інші користувачі, яких ви додали до свого кола спілкування. У статті ви познайомитеся з поняттям «друзі» в ДІСКОРДІЯ, і дізнаєтеся, які дії можна виконувати з ними, як можна додати друга в ДІСКОРДІЯ.

Що таке друзі в ДІСКОРДІЯ

Як і в реальному житті, друзі в ДІСКОРДІЯ — це ваші товариші, з якими у вас вишикувався певний спосіб спілкування і є спільні теми для розмов (в даному випадку це в основному гри). Іншими словами, це ваш маленький коло спілкування. У кожного вашого користувача є нік і ідентифікатор, за яким ви зможете його знайти.

Всіх доданих товаришів в Discord ви може переглянути в списку друзів. У головному меню програми клацніть на кнопку Friends, і перед вами з’явиться список. В даному сервісі все виконано для максимальної зручності використання та роботи з контактами. У цьому вікні всі контакти розділені на чотири вкладки:

 • повний список всіх друзів. У цій вкладці зібрані всі додані товариші;
 • користувачі, які зараз знаходяться в системі онлайн;
 • контакти в очікуванні підтвердження додавання в друзі, яким ви кинули заявку на дружбу або навпаки;
 • чорний список. Всі користувачі заблоковані вами.

Список френдів в ДІСКОРДІЯ

З цього видно, що сервіс влаштований дуже зручно і дозволяє в найкоротші терміни зорієнтуватися і знайти потрібний контакт.

Як знайти і додати друга

Як знайти кого-небудь в ДІСКОРДІЯ? Шукати друзів в додатку зовсім просто. Якщо у вас ще немає співрозмовника, саме час його підшукати. Існує кілька простих способів, як додати нового друга в ДІСКОРДІЯ:

 1. Поділитися з конкретним іншому номерами, ідентифікаторами ID. Це персональний номер, який присвоюється кожному знову зареєстрованому користувачеві після виконання авторизації. Повний нікнейм будь-якого контакти виглядає так: Pain666 # 777. Де 777 і є ідентифікатор ID.
 2. ДІСКОРДІЯ інтегрований з безліччю сервісів і соціальних мереж. Ви можете додати контакти з однією з цих мереж, якщо вони авторизовані в програмі.
 3. Розкажіть про себе в соціальних мережах, що ви шукайте співрозмовників в сервісі ДІСКОРДІЯ. І вас самі додадуть в друзі.

Щоб самому виконати пошук і додавання, виконайте ряд простих дій:

 1. Відкрийте програму і зайдіть в розділ особистих повідомлень.
 2. У меню клікніть на кнопку додавання друзів.
 3. В поле введення вкажіть інформацію про користувача, якого хочете запросити. Введіть нікнейм, хештег і персональний ідентифікаційний номер співрозмовника.
 4. Натисніть кнопку додавання.
 5. Майбутньому одному прийде запит про дружбу.

Картка френда в ДІСКОРДІЯ

Тепер ви зможете спілкуватися і додавати в свою бесіду інших товаришів по команді. Якщо у вас є свій сервер для спілкування, додати туди нового співрозмовника не складе труднощів. У лівому меню сервера є відповідна кнопка, натиснувши на яку введіть ідентифікатор, з’явиться новий контакт.

Як видалити або забанити людини

У деяких випадках потрібно виконати зворотний порядок дій. Якщо користувач вам набрид або ви посварилися, можна видалити людини з контактів одним натисканням миші. Для цього натисніть на іконку обридлого користувача і в віконці, що з’явилося виберіть видалення або відправку в чорний список. Ви в будь-який час зможете відновити контакт з бана в вікні списку друзів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector