Як включити демонстрацію екрану в Discord (ДІСКОРДІЯ)

Демонстрація екрану в Discord

Технології покликані спрощувати всі сфери суспільної діяльності. За допомогою додатків користувачі можуть спілкуватися, не виходячи з дому зі співрозмовником з іншого кінця світу, їхати нікуди не треба. Месенджери і соціальні мережі пропонують широкий діапазон можливостей для сучасного покоління. Discord є прекрасним прикладом такої програми.

Це месенджер, який володіє значною кількістю функціональних можливостей, серед яких: відправлення текстових повідомлень в особистий канал або публічний, обмін документами і медіа — файлами, здійснення голосового і відеозв’язку. Крім цього споживачі даного софта можуть транслювати свої музичні композиції в канал листування, а також в режимі реального часу демонструвати екран свого пристрою. У цій статті ви дізнаєтеся, для чого застосовується така функція і, як можна включити демонстрацію екрану в discord.

Навіщо потрібно демонструвати екран в ДІСКОРДІЯ

Застосування даного функціоналу може бути всіляким і застосовуватися для досягнення різних цілей. Наприклад, при спілкуванні з співрозмовником між вами виникає непорозуміння, яке полягає в труднощах настройки комп’ютера або гри у вас або опонента. Ви змогли запустити гру, а ваш друг немає. Голосовими повідомленнями важко пояснити, як у вас вийшло. Саме в такій ситуації може знадобитися демонструвати вашому абоненту свій екрану. Ви запустите цей режим і на іншому кінці лінії зв’язку користувач бачитиме все, що ви робите в своєму пристрої. Тепер ви досконально поясніть напарнику, що потрібно зробити, щоб виправити помилку.

Геймери за грою

Великим попитом така функція користується у стримеров. Вести свій стрім — це популярне і прибуткове заняття. Тематика може бути практично яка завгодно, це може бути проходження або опис, розбір нових додатків і комп’ютерних програм, і багато іншого. Ви можете проходити гру, і ваші передплатники будуть бачити всі ваші дії у віртуальному світі. Але для цього буде потрібно активувати режим стримера. Для цього:

  1. Відкрийте програму Discord.
  2. Перейдіть в розділ налаштувань облікового запису.
  3. Відкрийте параметри режиму стримера.
  4. Проведіть активацію, поставивши галочку в потрібному віконці.

Даний режим хороший тим, що він блокує спливаючі вікна від всіх інших програм на вашому комп’ютері (повідомлення, повідомлення).

Дівчина перед ноутбуком

Як включити показ екрана в Discord

Для того, щоб можна було показувати свій екран співрозмовника, потрібно:

  1. Запускаємо програму.
  2. Відкрийте будь-канал і чат.
  3. У вікні листування натисніть на іконку у вигляді відеокамери.
  4. Запуститься режим відео трансляції. Внизу клікніть на кнопку у вигляді монітора зі стрілочкою.
  5. Програма надасть вам вибір відображення екрану: повний екран або у вигляді вікна.
  6. Увімкніть демонстрацію.

Які можуть виникнути проблеми

Деякі користувачі скаржаться на чорний екран замість відображення інформації. Це може бути пов’язано з тим, що юзер просто не запустив трансляцію або неправильно визначив спосіб відображення.

Погана якість зв’язку також може служити причиною зависання або взагалі відсутність з’єднання. Щоб поліпшити якість зображення може знадобитися повністю перевстановити програму.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector