Як завантажити Better Discord, чому може не працювати, теми і плагіни

Discord на екрані

Сучасні темпи життя не дозволяють стояти на місці і довго думати. Особисті переговори і зустрічі перейшли на платформу інтернет — пристроїв. Зараз не потрібно їхати на інший кінець міста, щоб здійснити операцію, підписати договір, просто поговорити. Все це можна провернути за допомогою месенджерів. Універсальні додатки, які перебивають за своєю популярністю соціальні мережі, здатні в значній мірі поліпшити рівень переговорів і листування. Ви вже зрозуміли — ми говоримо про ДІСКОРДІЯ і його переваги. Є навіть веб версія Discord.

Discord — ідеальний приклад такого додатка. Він призначений для здійснення голосової (можна навіть міняти голос), відео і текстової листування, обміну файлами і багато чого іншого. Утиліта дозволяє створювати необмежену кількість каналів для спілкування і інтегрувати безліч додатків і сервісів. У цій статті ви дізнаєтеся, що таке Better Discord і як ним користуватися.

Чим відрізняється Better Discord від звичайного

Навряд чи слід шукати відмінності від офіційної версії в Better Discord. Це прекрасні ігрові програми і вони взаємно доповнюють один одного, відкриваючи необмежену кількість нових можливостей. Better Discord є програмним розширенням основний офіційною версією. Завантажити його можна на ліцензованому сайті однойменного програми на безкоштовній основі. Також файли лежать у вільному доступі на різних інтернет ресурсах. Але краще не ризикувати і скористатися офіційною збіркою утиліти. Щоб уникнути зараження комп’ютера шкідливими вірусами і програмами шахраїв. Установка проста, не вимагає великих зусиль. Перезавантажте основний ДІСКОРДІЯ після установки, і в меню налаштувань з’явиться нова вкладка, з новими функціональними можливостями.

Хлопець і дівчина з планшетами

Підтримка тим і плагінів в Беттер ДІСКОРДІЯ

Додаток дає наступні можливості і функції:

  • користувач може додавати і змінювати теми (discord themes) оформлення програми;
  • додавати нові плагіни (discord plugins);
  • встановлювати і завантажувати нові емодзі;
  • ви зможете самі написати код і створити персональне оформлення у вкладці Custom CSS.

Щоб встановити завантажені зі світової мережі плагіни і теми в месенджер буде потрібно:

  1. Розпакувати архів завантаженого контенту в відповідні папки (plugins, themes) в каталог Беттер ДІСКОРДІЯ.
  2. Запустити Discord і зайти в налаштування програми.
  3. У розділі нашого доповнює додатки, у відповідних вкладках з’явиться новий контент.
  4. Щоб вибрати потрібний плагін або тему, досить просто поставити галочку навпроти нього.

Можливі проблеми в роботі

Деякі користувачі стикаються з такою проблемою — в настройках не відображаються нові опції. Часто до цього призводять проблеми з установкою або з розпакуванням архіву. Спробуйте виконати установку заново. Якщо не допомогло, і програма як і раніше не працює, то у вас швидше за все бита версія. Скачайте нову. Таке часто буває, коли користувачі скачують з неперевірених сайтів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector