Як включити режим стримера в ДІСКОРДІЯ (Discord) і що це означає

Стрім в ДІСКОРДІЯ

Щоб транслювати гру в режимі онлайн багато геймери використовують найрізноманітніші програми. У кожної з них є свої плюси і мінуси. Однією з кращих в цьому плані є Discord. Це безкоштовне програмне забезпечення з російськомовним меню. Також до позитивних моментів можна віднести простоту настройки і відсутність реклами. Але сама примітна функція — режим стримера. Для чого він потрібен і як ним користуватися, про це ми зараз поговоримо.

Що таке режим стримера в ДІСКОРДІЯ

За допомогою режиму «стример» можна з легкістю і швидко приховати від третіх осіб свої особисті дані під час трансляції. Найчастіше трапляється, що при направленні відеопотоку в Інтернет ви отримуєте повідомлення від різних програм, перед очима миготять виноски на сервера ігор, призначених тільки певним друзям і інші подібні ситуації. Це виглядає не дуже привабливо, дратує, та й куди гірше, деякі з настирливих глядачів можуть використовувати вашу конфіденційну інформацію в своїх цілях.

Перед використанням режиму стример його необхідно активувати. Це виглядає наступним чином:

  • запускається ДІСКОРДІЯ;
  • зайдіть в категорію «Налаштування»;
  • внизу екрану з лівого боку натискаємо на рядок «Режим Стример»;
  • з правого боку сплив вікна виконайте певні налаштування і натисніть на кнопку «Готово». Підтвердіть поправки.

Діти з ноутбуками на дивані

В даному випадку можна зробити такі налаштування:

  • біля відповідного пункту встановити прапорець, який буде означати, що режим активний;
  • можна виставити автоматичну активацію, яка буде спрацьовувати при включенні гри;
  • приховати приватну інформацію (e-mail, обліковий запис, повідомлення, теги і т.п.);
  • приховати посилання на пропозиції пограти в ігри;
  • відключити звукові оповіщення системи;
  • відключити всі спливаючі на вашому екрані повідомлення.

Тут також можна задати комбінацію клавіш для включення і виключення функції вручну.

Які можуть виникнути проблеми в цьому режимі

Як бачите у програми досить великий потенціал. Правильно виконані настройки нададуть допомогу при включенні демки в Discord і перед початком ігрового стріму. Але є одна заковика. Вона полягає в тому, що спочатку ДІСКОРДІЯ створювали не для потокової передачі відео даних. Щоб зробити захоплення екрану і транслювати гру потрібно окремий додаток. Це може бути Twitch, YouTube та інші сервіси аналогічного характеру.

Стрім в грі

Перед початком подачі відео в інтернет, створіть на обраному сервісі обліковий запис. Далі потрібно зайнятися створенням каналу, дати йому ім’я, завантажити емблему і коротко описати його. Такий метод допоможе людям дізнатися, що ви хочете запропонувати. Наступний момент — завантаження програми по захопленню екрану. Оптимальним варіантом буде сервіс — OBS. Потім зробіть настройку клієнта у вигляді аудіо і відео кодеків, вкажіть адресний розташування сервера, за яким типом буде проходити трансляція, яка використовується відеокатра і мікрофон.

Потім на своєму каналі потрібно скопіювати ключ, який відповідає за трансляцію і вставити його в область Stream Key Play Path, що знаходиться в OBS. Тепер можна починати трансляцію і зробити активним режим стримера в ДІСКОРДІЯ.

Сподіваємося, що скоро дочекаємося наступного оновлення Discord, в яке розробники додадуть функцію демонстрування екрану. А поки доведеться ховати особисту інформації тільки паралельно запускаючи ДІСКОРДІЯ зі стрімерскімі програмами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector