Проблеми з підключенням в ДІСКОРДІЯ (Discord) — не виходить зайти на сервер

Мережеві кабелі

Discord є досить відомим месенджером нового покоління. Він надає широкий діапазон функціональних можливостей користувачеві як для звичайного месенджера. Виконуючи основні функції стандартного месенджера (відправка миттєвих текстових повідомлень, голосовий зв’язок і відеоконференції, відправка і обмін медіафайлів і документами), він має ряд інших привабливих властивостей. До них відносяться: трансляція звуків і музики в канал листування, управління всіма системними звуками комп’ютера, режим стримера і спілкування з товаришами безпосередньо під час ігрового процесу.

Все це помітно спрощує і прискорює ігровий процес. Але при установці, реєстрації або під час використання у деяких користувачів відбуваються неполадки, зумовлені проблемами з підключенням. У цій статті ми розповімо про основні можливі проблеми, а також методи їх вирішення.

Чому ДІСКОРДІЯ не може підключитися до сервера

Чому ж Discord не вдалося підключитися до сервера? Основними неполадками, на які скаржаться користувачі, є:

  • помилки під час установчого процесу, інсталяції;
  • нескінченне підключення і зависання;
  • не встановлюється маршрут ДІСКОРДІЯ.

консоль

Як вирішити проблему з підключенням

Розглянемо докладніше всі причини, з — за яких може функціонувати належним чином програма.

  • Антивірусна програма комп’ютера здатна заблокувати доступ до підключення або до виконання деяких основних функцій ДІСКОРДІЯ. Це пов’язано з тим, що під час своєї роботи ДІСКОРДІЯ підключається до внутрішніх процесів інших додатків, наприклад, до ігор, вносить зміни в інтерфейс. Антивірусу нічого не залишається, як вирішити, ніби у вашій системі орудує вірус! Він приймає такі дії за потенційно небезпечні, і закриває доступ до підключення. Для вирішення цієї неприємності, досить додати Discord в список виключення антивірусної системи.
  • Зависання або неможливість запуску можуть говорити про слабкий комп’ютері. Низька продуктивність не здатна виконувати поставлені цілі і завдання.
  • Невірні налаштування можуть привести до некоректної роботи програми. Перевірте ще раз налаштування вашого комп’ютера.
  • Якщо у вас не встановлені драйвера для мікрофона, відеокамери — це помітно знизить функціонал сервісу. А відсутність звукового відео драйвери може повністю виключити можливість запуску утиліти. Можете спробувати онлайн версію програми — якщо вона працює нормально, значить з комп’ютером все нормально.
  • У разі проблем в авторизації і реєстрації облікового запису, перевірте дані, які ви вводите в полях при реєстрації (адреса електронної пошти та пароль). Якщо не знаєте, як зареєструватися в ДІСКОРДІЯ — читайте тут. Якщо забули пароль — читайте цю статтю.

Якщо вам потрібно більше функцій від ДІСКОРДІЯ — спробуйте Better Discord. А якщо вас втомив постійний автозапуск в ДІСКОРДІЯ — тоді читайте, як відключити автозапуск Discord.

Всі проблеми підключення до rtc discord вирішуються, потрібно тільки розібратися в них і знайти джерело несправності.

Чи не встановлений маршрут в ДІСКОРДІЯ

Також іноді виникає проблема «Чи не встановлений маршрут». Для вирішення цієї проблеми рекомендуємо подивитися відео, яке допоможе вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector