Як включити і транслювати музику в Discord (ДІСКОРДІЯ)

Дівчина в навушниках

ДІСКОРДІЯ — це додаток, спочатку створене для спілкування геймерів у процесі командної гри. Комфортність, простота, зручність у використанні, багатофункціональність зробило софт привабливим «месенджером», яким користуються 45 мільйонів чоловік.

Ігровий процес повинен приносити задоволення геймеру. Любителі ПК ігор в процесі гри спілкуються з членами команди, передаючи інформацію. Більшість геймерів хочуть насолоджуватися улюбленою музикою в процесі гри, або транслювати її союзникам. Недосвідчений користувач програми може не відразу зрозуміти, як змусити софт працювати правильно, щоб «прога» не глючила і працювала правильно. Тому питання, як можна включити музику в ДІСКОРДІЯ, актуальний для користувачів Інтернету.

Як транслювати музику в Discord

Трансляція музики «безпосередньо» в процесі гри задіє занадто багато ресурсів системи ПК, що позначається на швидкодії комп’ютера. Геймери розуміють наскільки важливо, щоб «іграшка» не Вісла в ігровому процесі, де результат гри вирішують долі секунди.

Геймери за грою

Додаток ДІСКОРДІЯ було створено виключно для геймерів, тому споживає мінімальну кількість ресурсів системи. Функція трансляції музики дозволяє включати улюблені треки для команди в реальному часі.

Трансляція аудіо файлів з ВК неможлива.

Використовуючи Virtual Audio Cable можна транслювати музику і спілкуватися з гравцями в процесі гри. Застосування даного способу передбачає наступні дії:

 1. завантажуємо і встановлюємо утилітки Virtual Audio Cable;
 2. в пристроях відтворення, знаходимо «Line 1» і вибираємо за замовчуванням, аналогічні дії здійснюємо у вкладці «Запис»;
 3. запускаємо aimp або будь-який інший плеєр, через який буде проходити трансляція музики, після чого в параметрах відтворення вибираємо «Line 1»;
 4. запускаємо софт і переходимо в «Налаштування»;
 5. необхідно вибрати вкладку «Голос і відео», відкривши вікно параметрів пристрою, вибираємо зі списку «Line 1». Завершуємо маніпуляції, зберігши параметри введення, кнопкою «Ок»;
 6. включаєте ДІСКОРДІЯ.

Результат — поява улюбленого треку для команди.

Логотип Discord

Музичні боти в ДІСКОРДІЯ

Транслювати музику на канал в ДІСКОРДІЯ можливо, використовуючи спеціального бота. Цей варіант допустимий за однієї умови, що ви володієте правами адміністратора. Найбільшою популярністю користується сайт Сarbonitex.

На сайті розміщені популярні боти, які можна використовувати. Можливості багатьох з них досить різноманітні. Ознайомитися з ними можна у вкладці «Info», щоб знайти відповідний бот і запустити програвач необхідно виконати наступні дії:

 1. провести з’єднання ПК з сервером, для цього необхідно натиснути на вкладку «Add to Server»;
 2. створити обліковий запис або увійти в особистий кабінет, якщо вже на сайті є ваш аккаунт;
 3. після авторизації з’явиться список серверів, які доступні на цей момент;
 4. досить провести ряд простих дій, щоб завантажити і запустити бота;
 5. перемещаем бота в кімнату чату, вводимо в рядок чату команду «++ voice» і все починає працювати.

Для гарного настрою запускаємо виключно позитивні і позитивні пісні, відмінним прикладом є музика Білла Шифра.

На жаль, софт не позбавлений вад, іноді відбуваються різні неприємності. Найбільш часто виникають подібні проблеми:

 • постійно висне сервер;
 • не чути музики;
 • пропадає звук;
 • неприємні сторонні звуки в динаміці.

Рішення подібних проблем різноманітно і залежить від різних факторів. Часом для виправлення роботи ДІСКОРДІЯ досить просто збільшити гучність в програмі. Це можна зробити за допомогою введення певної команди в рядок чату: «++ volumе». Як варіант усунення неполадки зі звуком можливо переходом на інший плеєр, який відтворює аудіо файл.

Однак якщо проблема не зникає, буде необхідно зробити переустановку софта на ПК. Також існує оперативна підтримка користувача в програмі, щоб викликати довідку варто ввести команду: «++ help».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector