Як повністю видалити ДІСКОРДІЯ (Discord), аккаунт і всі повідомлення з комп’ютера

Логотип Discord

Процес спілкування в сучасному суспільстві виробляється за допомогою месенджерів та соціальних мереж. Вони в значній мірі спрощують і прискорюють здійснення зв’язку з співрозмовниками, навіть в далекому кутку земної кулі. Крута програма-месенджер — це ДІСКОРДІЯ, у нас є огляд та відгуки про цей додаток. Крім листування ця програма надає можливість здійснювати дзвінки і відеозв’язок, обмін документами і файлами, а також виробляти трансляції аудіо і відео в режимі реального часу.

Програма Discord — універсальне додаток, що поєднує в собі функціонал месенджера і сервісу для трансляцій. Її застосовують практично в усіх сферах життєдіяльності соціуму: в бізнесі, в створенні стрімів і блогів, для обміну миттєвими повідомленнями. Але іноді потрібно видалити обліковий запис і сам додаток. У цій статті ви дізнаєтеся, як можна повністю видалити ДІСКОРДІЯ з комп’ютера.

ДІСКОРДІЯ на екрані

Навіщо видаляти Discord

Список можливостей, наявних в Discord, не влізе на кілька сторінок. Це прекрасне додаток, але деякі користувачі по ряду причин цікавляться, як стерти свій аккаунт. Навіщо видаляти його? Це може знадобитися, коли треба почати спілкування з чистого аркуша, створити новий обліковий запис. Або користувачі вирішили змінити свій софт на аналоги, що буває значно рідко (у нас є порівняння Discord і TeamSpeak). В основному кардинальне рішення пов’язане з надокучливими співрозмовниками.

Як видалити акаунт і всі повідомлення

Перш ніж почати процес утилізації клієнта, потрібно очистити свою переписку, видалити приватні повідомлення, сервера і канали. Для видалення сервера вам знадобиться:

  1. Запустити програму на своєму пристрої.
  2. Вибрати сервер, що підлягає видаленню.
  3. Клікнути на іконку налаштувань сервера.
  4. Натиснути на кнопку у вигляді сміттєвого кошика.
  5. Процес завершено.

Щоб позбутися від каналу буде потрібно:

  1. Виконати вхід в обліковий запис.
  2. Вибрати канал, який потрібно стерти.
  3. Зайти в розділ параметрів каналу.
  4. Натиснути на іконку у вигляді мусорки.

ДІСКОРДІЯ на екрані

Пам’ятайте, що видаляти сервера і канали мають право тільки адміністратори або творці. Якщо вас запросили на канал, просто здійсніть вихід з нього.

Для очищення історії повідомлень вам необхідно зайти у вкладку налаштувань системи і вибрати очищення пам’яті. Після чого ваш ДІСКОРДІЯ виявиться зовсім порожнім і можна його видаляти. Обліковий запис користувача існує, поки вона активна, протягом двох діб без здійснення жестів активності, вона автоматично блокується і стирається з бази. Вручну ви не зможете виконати відповідну дію. Не заходьте в програму і вона сама деактивує аккаунт.

Як повністю видалити ДІСКОРДІЯ

Для повного і безповоротного стирання додатки з вашого комп’ютера буде потрібно застосувати стандартну процедуру видалення через панель управління. Або зайдіть в каталог програми і запустіть файл деінсталяції — так ви видаляєте програму остаточно.

Якщо ви видалили акаунт, а тепер знову хочете спілкуватися — вам необхідно зареєструватися в ДІСКОРДІЯ.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector