Як зробити ДІСКОРДІЯ (Discord) російською, способи русифікації додатка

клавіатура

На сьогоднішній день програма Discord підтримує багато мов. І це не дивно, тому що проект розвивається з величезною швидкістю. Якщо ще зовсім недавно його використовували як тестовий програмний продукт, то вже зараз він є повноцінним сервісом. Серед пропонованих користувачеві мов є і російська, який можна встановити, як основний. Це є величезним плюсом і дає можливість російськомовному населенню повноцінно і з легкістю користуватися всіма ресурсами додатки, тим самим збільшуючи призначену для користувача аудиторію. До недавнього часу, такий процес виконати було неможливо. І можна ще зустріти застарілі огляди, де відсутність російської мови було винесено як недолік Discord. З викладеного нижче матеріалу ви дізнаєтеся, як зробити ДІСКОРДІЯ російськомовним.

Як встановити російську мову в Discord

Якщо ви є жителем Російської Федерації, то в самому початку завантаження з офіційного сайту вам буде запропоновано встановити російську версію програми. Якщо завантаження відбувалася з інших сайтів, не варто засмучуватися. Процедура по налаштуванню ДІСКОРДІЯ на російський діалект нескладна. Виглядає вона наступним чином.

  • Перше, що потрібно зробити, так це встановити утиліту на свій пристрій.
  • Наступний крок — запуск ДІСКОРДІЯ.
  • Далі натисніть на кнопку з зображенням шестерні, яка знаходиться внизу екрану з лівого боку біля імені користувача.
  • Серед запропонованих вкладок знайдіть «Language», що в перекладі з англійської означає «Мова».
  • Із списку з правого боку монітора виберіть потрібну мову, тобто російську.

Люди в кафе зі смартфонами в руках

Щоб користувач не помилився у виборі, всі мови доповнені невеликим зображенням державного прапора. Це дуже зручно і допоможе швидше візуально відшукати потрібний рядок.

До того ж, настройка ДІСКОРДІЯ на російський спростить його використання багатьом людям, тому що їм не треба буде шукати в інтернеті додатковий сторонній русифікатор.

Які ще є мови в ДІСКОРДІЯ

На даний момент в додатку налічується чимала кількість доступних мов багатьох країн світу, а саме 21. Серед них англійська, іспанська, португальська, китайська, українська, російська і т.д.

Мовний стиль ідентифікується основним субтегом, наприклад, російський «ru», англійський «en». А також є додаткові субтегі, уточнюючі регіон використання, тоді між ними ви побачите дефіс, наприклад «ru-RU», що означає російський для Росії або «en-US» — англійський американський.

Як бачите, нічого складного в установці російського ДІСКОРДІЯ немає. Потрібно просто розібратися і уважно виконати перераховані вище дії, а далі насолоджуватися роботою додатка зі зрозумілим інтерфейсом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector