Мессенджер ДІСКОРДІЯ (Discord) на Linux (Mint, Ubuntu, Arch Лінукс)

талісман Лінукс

Мессенджер Discord для платформи Linux багато в чому нагадує версії для Microsoft Windows, Android і IOS. Завдяки даному додатку геймери всього світу можуть спілкуватися між собою за допомогою зручних онлайн-чатів, створювати власні команди, ролі і конференції. Сьогодні сервіс надзвичайно популярний серед любителів онлайн-ігор через можливість голосового спілкування. Клієнт Discord по Лінукс доступний офіційно і підтримується розробниками програми.

Версія ДІСКОРДІЯ для Лінукс

Якщо вам необхідно встановити Discord в Ubuntu, ви можете скористатися наступними методами:

  • Завантажити додаток Discord на ОС Linux з офіційного сайту за посиланням «Download for Linux». Для Лінукса там представлено два типи настановних пакетів — заархівований файл tar.gz і Deb-пакет. Встановити їх в Ubuntu можна, скориставшись gdebi. Що стосується архіву tar.gz, то вам необхідно використовувати додаткові інструменти для архівної збірки, а потім можна перейти безпосередньо до установки.
  • Для тих, хто користується Antergos, Arch Linux і Manjaro необхідно ввести в наступну командний рядок: $ yaourt -S discord. Після цього ви отримаєте пропозицію редагувати файли install і pkbuild. Якщо ви в цьому не потребуєте, досить просто натиснути n.

консоль Лінукс

ДІСКОРДІЯ для Linux сумісний і з збірками подібного типу — Elementary OS, KDE Neon і інші. При цьому заходи з офіційного сайту месенджер — це тільки перший крок. Далі необхідно запустити програму і налаштувати клієнт ДІСКОРДІЯ. Увійдіть в систему, використовуючи логін і пароль, або пройдіть процедуру реєстрації, якщо ви раніше не користувалися ДІСКОРДІЯ. Після цього в лівій частині екрана можна скористатися налаштуваннями клієнта, персоніфікувавши аккаунт на свій розсуд.

Використання веб-версії як альтернатива

Замість установки месенджера ДІСКОРДІЯ на Лінукс та інші системи можна скористатися онлайн-версією сервісу. Веб-версія Discord відрізняється тим, що в ній зв’язок може здійснюватися не тільки за допомогою програми, а й через браузер. Іншою перевагою ДІСКОРДІЯ онлайн є економія пам’яті пристрою, оскільки всі дані зберігаються на хмарному сервері. Веб версія синхронізується з іншими пристроями, тому ви можете заходити в свій аккаунт з ПК, смартфона або планшета. Єдина умова — необхідність установки додаткового додатка, яке полегшить роботу з месенджером.

А ви вже встановлювали Discord на Linux? Якщо так, поділіться своїм досвідом в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector