Що таке оверлей в Discord (ДІСКОРДІЯ), як налаштувати якщо не працює

Оверлей в ДІСКОРДІЯ

Сучасне програмне забезпечення для листування і голосового зв’язку має настільки великий функціонал, що месенджери помітно перекривають всі відомі соціальні мережі і мобільних операторів. Користувачі таких додатків здатні обмінюватися миттєвими повідомленнями, файлами, документами і фотографіями. У кожній сфері є відповідний софт, який значно збільшує швидкість передачі інформації і зв’язку.

В ігровій індустрії особливим статусом користується Discord. Більшість гравців в онлайн-ігри приємно оцінюють даний сервіс. Адже за допомогою ДІСКОРДІЯ просунуті гравці можуть здійснювати зв’язок прямо в режимі битви, не звертаючи і не виходячи з ігрового вікна. Користувачі програми мають можливість транслювати свій екран або музичні композиції в каналі спілкування, а також контролювати звуки всіх встановлених програм на комп’ютері одним кліком миші. У цій статті ви дізнаєтеся про ще одну чудову функції ДІСКОРДІЯ — оверлей.

Що таке оверлей в ДІСКОРДІЯ

Отже, що таке оверлей в ДІСКОРДІЯ? Це можливість вести голосові переговори з товаришами під час епічних битв в ігровому світі. Під час гри геймер, натиснувши на спеціальну гарячу клавішу, може відкрити невелике вікно, в якому представлений список бойових товаришів. У режимі реального часу ви здатні спілкуватися з кожним з них, не виходячи з віртуального світу.

Геймери за грою

Для чого використовується оверлей

Як вже говорилося вище, основне використання оверлею — можливість спілкуватися з товаришами під час гри. При натисканні встановлених кнопок користувач зможе побачити будь-яку інформацію з каналу зв’язку поверх всіх вікон, в даному випадку онлайн-ігри. Крім ведення розмов під час битви, ви здатні змінювати рівень звуку голосу кожного користувача. Для того, щоб спробувати унікальну функцію потрібно активувати її в налаштуваннях. Для цього:

  1. Авторизуйтесь і здійсните запуск програми.
  2. Перейдіть в налаштування облікового запису користувача в головному меню інтерфейсу.
  3. Увійдіть в пункт оверлей.
  4. Виконайте активацію функції, змінивши положення перемикача у включений режим.

У вікні настройки оверлею здійснюється настройка відображення. Утиліта дозволяє змінювати розміри аватарок співрозмовників, способи відображення імен. Доступна також демонстрація екрану свого комп’ютера. Виконайте настройку під себе персонально.

Ігровий оверлей

Щоб почати грати і спілкуватися одночасно вам буде потрібно:

  1. Зайти в налаштування оверлея.
  2. У цьому екрані вибрати розділ «гри».
  3. Додайте гри, в яких вам необхідно здійснювати зв’язок з командою. Натисніть на кнопку додавання і виберіть іграшку, встановлену на ваш пристрій.
  4. Коли ви додали список віртуальних світів, для активації оверлею просто поставте галочку навпроти потрібної гри.
  5. Почніть грати. Натисніть клавіші, яке ви вказуєте в тому ж вікні, має з’явитися напівпрозоре спливаюче вікно зі списком співрозмовників.
  6. Грайте і спілкуйтеся з товаришами.

Які проблеми можуть виникнути і як їх вирішити

Основною проблемою, на яку скаржаться користувачі, є мерехтіння або зовсім пропажа віконця для зв’язку з іншими гравцями. Це викликано роботою вашого антивіруса. Додаток вносить коректування в ігровий процес, а антивірус приймає ці дії за потенційно небезпечні і блокує їх. Щоб вирішити таку проблему потрібно внести Discord в список виключення антивірусної програми. Після чого дія використовувалася програма не буде викликати загрози для безпеки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector