Як змінити голос в ДІСКОРДІЯ (Discord), які програми для цього існують

Геймер перед екраном

Як змінити свій голос в ДІСКОРДІЯ? Питання хвилює не тільки новачків, а й досвідчених любителів онлайн-ігор. Відзначимо відразу, що зробити це реально, скориставшись допомогою сучасних веб-інструментів. Про те, якими бувають додатки для зміни голосу в Discord, і для чого потрібна ця функція, ми готові розповісти вам далі.

Перед тим, як читати далі, переконайтеся, що у вас нормально працює передача звуків. Якщо це не так — читайте статтю про рішення проблем з ДІСКОРДІЯ.

Навіщо потрібно змінювати голос

Причин для того, щоб поміняти голос в Discord, чимало. Часто геймери-новачки, не бажаючи здатися слабкими перед командою, спочатку змінюють особистість, щоб потренуватися, після чого вразити тіммейтов своїми навичками. Нерідко таким чином гравці розігрують своїх товаришів або просто піднімають настрій один одному. Незалежно від того, навіщо потрібно міняти голос при розмові через месенджер, вам знадобиться зручний і функціональна програма, яка впорається з завданням на відмінно.

Як працює зміна голосу

Будь-яка програма для зміни голосу в ДІСКОРДІЯ працює таким чином. Для гарної якості роботи месенджера вам необхідно відзначити мікрофон як основне джерело звуку в грі або самому Discord. Додаток здатний взаємодіяти з мікрофоном, перетворюючи голосові сигнали в режимі реального часу. При цьому ви можете в настройках вказати бажані ефекти. Власне, це і є весь принцип роботи програм такого типу.

Звукова хвиля

Які є програми для зміни голосу

Утиліти, що дозволяють заговорити з соклановцев незвичайним тембром, представлені у вільному доступі на просторах Мережі. Завантажити їх безкоштовно ви можете і на нашому сайті, не обтяжуючи себе проходженням реєстрації. Давайте розглянемо найбільш зручні і популярні з таких програм:

  • Voxal Voice Changer — безкоштовний мультифункціональний інструмент зі зручним інтерфейсом і можливостями. За якістю це додаток ні в чому не поступається своїм платним аналогам. Єдиний мінус даної програми для зміни голосу в Discord — відсутність російської мови, але це не проблема, навіть якщо ви знаєте англійську на рівні шкільної програми. До речі, у нас є інформація, як русифікувати ДІСКОРДІЯ.
  • MorphVox Pro — просунутий варіант утиліти. Сервіс має цілий ряд функцій, інструментів і тонких налаштувань, однак, може знадобитися додатковий час, щоб з ними розібратися. Серед цікавих опцій — збереження натурального звучання, видалення сторонніх шумів, накладка ефектів і записи розмов.
  • AV Voice Changer Diamond — краще додаток даного типу. Привертає увагу естетичним оформленням і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Міняйте параметри звучання, прибирайте шуми і інші перешкоди, що дуже допомагає при невисокій якості гарнітури.
  • Fake Voice — безкоштовна програма для Windows, яка ідеальна для приколів і розіграшів. З її допомогою ви заговорите як дитина, робот або герой мультфільму, додати цікаві ефекти. Сервіс досить простий, тому ідеально підійде для початківців.

Як бачите, використовувати цю функцію в месенджері нескладно. Починайте з простих додатків, а коли освоїте їх, переходите до складних інструментів. Зверніть увагу ще на те, що не варто користуватися функцією зі зловмисними цілями, оскільки це може вплинути на відносини в команді і спричинити за собою серйозні наслідки.

З цікавих моментів в ДІСКОРДІЯ також відзначимо можливість форматування тексту.

А ще у нас є цікаве порівняння ДІСКОРДІЯ і TeamSpeak.

Користувалися додатками для зміни голосу для Discord? Напишіть про це в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector