Як зробити і додати бота для ДІСКОРДІЯ (Discord) — Dyno, Dabbot, Wildbot

Боти для ДІСКОРДІЯ

Боти для програми ДІСКОРДІЯ — далеко не новинка розробників, оскільки застосовувалися в інших месенджерах і соцмережах задовго до появи цього додатка. Проте, наявність ботів дозволяє істотно урізноманітнити спілкування в чаті, приємно проводити час, а також дізнатися багато нового з цікавої теми. Як і боти в аналогічних додатках, вони імітують поведінку людини і можуть бути дуже корисні користувачам.

Що таке боти в ДІСКОРДІЯ

Discord Bots були створені з метою підвищення ефективності користування сервісом. Частиною Wildbot команди програми є такі корисні помічники і веселі співрозмовники, як музичний, серверний, спостерігач, бот-мовник і багато інших. Найбільш затребуваним є музичний російський бот для Discord, який допомагає знайти сподобалися треки і дізнатися більше про улюблених піснях і виконавців. Якщо ж вам потрібно просто транслювати музику — то читайте цю статтю.

Мережа спілкування на тлі ноутбука

Щоб додати електронного помічника, необхідно виконати такі дії:

  • Якщо ви визначилися, який віртуальний персонаж вам потрібен, потрібно перейти безпосередньо на сайт бота. Зазвичай там є готова інструкція по налаштуванню і підключенню.
  • Далі необхідно натиснути на кнопку установки (вона виділена червоним), після чого визначитися з сервером.
  • Після вищевказаних дій виберіть функцію «Авторизувати» і підтвердити всі дозволи.
  • Наступний етап — завантаження безпосередньо додатки Discord, після закінчення якої перейдіть на потрібний сервіс.
  • Готово! Тепер завантажений бот повинен висвітитися в списку користувачів.

Серверний бот Dyno

Русский серверний помічник Dyno — повністю настроюється помічник для вашого Discord-сервера, який відрізняється зручною та замовною веб-панеллю. Діно здатний виконувати цілий ряд корисних функцій — модерація, анти-спам, призначені для користувача команди, пошук музики, рольове управління і багато інших. Він значно спрощує управління сервером і забезпечує комфортне користування іншим учасникам.

Боти для ДІСКОРДІЯ

Щоб почати роботу з Dyno, необхідно увійти в систему ДІСКОРДІЯ і визначитися з вибором настроюється сервера. Якщо у вас проблеми з сервером — читайте цю статтю.

Музичний бот dabBot

З огляду на величезну кількість музичних каналів і напрямків на Discord, поява музичних елементів — не стільки розвага, скільки необхідність. Однією з найвідоміших музичних програм є dabBot, який допоможе розвеселити учасників і подарувати масу задоволення від перебування на сервісі.

Щоб завантажити музичного бота dabBot, необхідно:

  • Відвідати сайт https://www.carbonitex.net/Discord/bots, вибрати потрібний елемент і натиснути на кнопку Add bot to Server.
  • У списку серверів вибрати необхідний і поставити прапорець біля прав доступу.
  • Оновити список користувачів, де помічник вже буде доступний.

Незважаючи на те, що dabBot не доступний російською мовою, все його команди інтуїтивно зрозуміло, а вам не важко буде знайти з ним спільну мову навіть при мінімальних знаннях англійської.

Нові боти для ДІСКОРДІЯ

Музичний бот Wildbot

Ще один учасник дружної команди електронних помічників сервісу ДІСКОРДІЯ. Wildbot — це інформативний і зручний елемент, який буде корисний кожному меломанові. Доступний англійською мовою, і його можна завантажити на офіційному сайті в Мережі.

Які ще популярні боти є

Mee6 (МІ-6) Discord bot — зручний мультифункціональний інтерактивний персонаж, який додасть чарівності вашого сервера. Доброзичливе віртуальна істота блакитного кольору активно спілкується в чаті, допомагає додавати нові команди і здійснювати ефективне управління сервером. Віртуальний персонаж стане справжньою знахідкою для всіх анимешников, бо дає змогу знайти цікаві мультики аніме і комікси манга.

Nightbot (Найтбот) Discord забезпечить виконання безлічі чат-команд і автоматичну модерацію сервісу ДІСКОРДІЯ. Це додавання в чорний список слів і фраз, очищення пропозицій від копіпаст, словесного сміття, надлишку розділових знаків і зайвої емоційності. Також ви можете очистити чат в ДІСКОРДІЯ вручну.

Miki Discord bot — це мила рудоволоса дівчина, яка є майстер-трейдером Діскорта і створена з використанням C #. Вона має чимало корисних функцій, в тому числі досягнення, профілі і рівні, виявлення шлюбів і копіпаст, пошук зображень і багато іншого.

Kawaii (Кавай) bot Discord — симпатична японська школярка, яка миттєво піднімає настрій користувачам. Упакована таким корисними і забавними командами, як поцілунки, обійми, підморгування, а також може підказати погоду і точний час.

Як створити свого бота

Якщо ви хочете урізноманітнити додаток власним віртуальним героєм, то напевно шукаєте, як написати власного робота в ДІСКОРДІЯ. На жаль, додатків по швидкому створенню таких персонажів не існує. Для цього вам необхідно добре знати основи програмування і API самого додатка.

Створення свого бота — це далеко не те саме, що створення групи в ДІСКОРДІЯ. Вам потрібно знати будь-якої мова програмування. Вивчити його можна, наприклад, на Java курсах з досвідченим викладачем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector