Як писати закреслені повідомлення в ДІСКОРДІЯ, як змінити шрифт і оформлення тексту

Слова в рядках

Як можна писати закреслені повідомлення в ДІСКОРДІЯ або змінювати колір шрифту? Це часто хвилює багатьох геймерів, які хочуть донести свої думки до тіммейтов незвичайними способами. Всіх любителів пограти зі шрифтами чекає чудова новина — месенджер Discord має цілу низку корисних інструментів, на які обов’язково варто звернути увагу. Давайте дізнаємося, як можна урізноманітнити текстовий чат, і які інструменти для цього можна використовувати. Також нагадуємо, що в ДІСКОРДІЯ можна додавати емодзі і смайли.

Як писати закресленим або кольоровим текстом в ДІСКОРДІЯ

Додаток ДІСКОРДІЯ використовує нескладну систему форматування Markdown, за допомогою якої ви можете вибирати потрібні шрифти і зробити свої повідомлення унікальними. Закреслені, підкреслені слова, курсив або жирний шрифт пишуть таким чином. Обраний шматок тексту виділяють певними префіксами на початку і в кінці. Наприклад, для курсиву досить додати *, а ** виділять повідомлення жирним шрифтом. Якщо ж вам потрібно процитувати текст, просто виділіть її дужками. Як бачите, все досить просто, завдяки чому вам не доведеться відволікатися на форматування від процесу гри.

Геймери в клубі

Серед інших, не менш важливих особливостей форматування Discord — можливість зробити собі кольорове ім’я і закреслений текст. І якщо друге можна зробити досить просто за допомогою префіксів «~~», то на тому, як зробити кольоровий шрифт, варто зупинитися докладніше.

Як зробити кольоровий нік

Під час спілкування в месенджері ДІСКОРДІЯ, можливо, ви не раз помічали, що ники деяких учасників пофарбовані в різні кольори. Якщо ви не знаєте, як зробити нік, наприклад, рожевого або зеленого кольору, можна скористатися наступною підказкою:

  1. Відкрийте вікно програми Discord;
  2. У лівій верхній частині екрану знайдіть своє ім’я;
  3. Виберіть пункт «Налаштування сервера»;
  4. У випадаючому підменю клацніть по пункту «Ролі».
  5. Виберіть нік гравця (в даному випадку свій);
  6. З палітри кольорів виберіть бажаний відтінок і натисніть кнопку «Зберегти зміни».

Текст HTML і лупа

Інший популярний питання користувачів — як зробити невидимий нік в ДІСКОРДІЯ? Нікнейми, які не відображаються в чаті, можна створити таким чином. Зайдіть в браузері в свій аккаунт, виберіть функцію «Редагувати профіль», після чого очистіть поле з ніком від всіх символів, а в порожній рядку досить прописати 0 і пробіл після нього. Після збереження даних букви і інші символи імені відображатися не будуть.

Інші способи форматування

Встановити інший шрифт в ДІСКОРДІЯ для ника можна, якщо перейти по посиланню http://qaz.wtf/u/convert.cgi?text=Nick і вставити в поле бажаний текст для конвертації. Копіюємо отримані символи в ДІСКОРДІЯ, і ваше ім’я буде відображатися більш красиво і оригінально. У процесі спілкування можна зробити пряме посилання на канал, додавши знак # перед назвою каналу, а також додавати замітки до користувачів. Для цього потрібно натиснути на ім’я користувача правою кнопкою миші і вибрати функцію «Додати замітку».

Як бачите, підкреслення, виділення жирним і інші способи форматування тексту в месенджері ДІСКОРДІЯ зробити досить просто. Крім того, додаток ДІСКОРДІЯ підтримує коди блоків. Щоб отримати блок шириною в одну лінію, досить виділити текст символами

~ `

а ось якщо потрібен блок ширше, набирайте

«» « `» »

і ви можете помістити всередину блоку великий текст або навіть чотиривірш.

Можливості форматування тексту в Discord роблять додаток надзвичайно популярним серед геймерів, які таким чином хочуть виділити свої повідомлення та донести думки і враження в чаті. Поділіться і ви своїми хитрощами і секретами програми ДІСКОРДІЯ в коментарях.

Також вам може бути цікаво, як змінити голос в ДІСКОРДІЯ. Унікальний нік і голос — що ще потрібно для успіху!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector