Як відновити забутий пароль від ДІСКОРДІЯ (Discord)

введення пароля

Discord — популярний додаток, що поєднує в собі функції і характеристики месенджерів. Воно дозволяє виконувати відправку миттєвих текстових повідомлень, обмінюватися документами, файлами, фотографіями і відео, здійснювати голосовий зв’язок і відеодзвінки. Всі ці функції сервіс надає в безкоштовному режимі, витрачається тільки вихідний трафік користувача.

Крім цього, ДІСКОРДІЯ знайшов широкий успіх в колах геймерів і ігрової індустрії. Це пов’язано з можливістю здійснювати переговори по голосовому каналу з товаришами по грі не виходячи з неї. Також геймер може управляти всіма звуками комп’ютера натисканням декількох клавіш і транслювати музику на серверах спілкування. Як і будь-яка інша програма вона має захист, запитує пароль при авторизації. Але що робити, якщо ви забули заповітну комбінацію цифр? Сервіс ДІСКОРДІЯ може відновити пароль. У цій статті ви дізнаєтеся які способи відновлення і зміни пароля існують.

Для таких ситуацій розробники програми придумали спеціальну процедуру для відновлення або створення нового коду. Алгоритм дій досить простий. Якщо ви забули пароль, відновити пароль в ДІСКОРДІЯ можна, виконавши ряд дій:

  1. Запустіть програму.
  2. У вікні авторизації введіть номер електронної пошти, яка прив’язана до вашого профілю, щоб сервіс зміг вислати на email автоматичне письмо.
  3. Під полем для введення захисного ключа натисніть на кнопку «забули пароль?».
  4. Вискочить інформативне вікно, в якому сказано, що на вашу поштову скриньку відправлено лист з подальшими інструкціями.
  5. Зайдіть на пошту. Якщо у вкладці вхідної кореспонденції немає потрібного листа, пошукайте його в розділі спаму. Не бійтеся це не спам.
  6. У повідомленні натисніть на лінк для скидання пін — коду.
  7. Відкриється меню зміни комбінації, в якому потрібно придумати і ввести новий.
  8. Перезавантажте ДІСКОРДІЯ та повторити вашу спробу, використовуючи нові дані.
  9. Якщо всі ці дії не допомагають, доведеться все ж звернутися в техпідтримку.

введення пароля

Як змінити пароль в Discord

Процес зміни захисного коду аналогічний діям при відновленні. Також ви зможете змінити ваші аутентифікаційних дані, увійшовши в налаштування свого облікового запису. Який пароль вибрати? При створенні комбінації намагайтеся придумати складну, щоб вас не могли зламати шахраї. Для цього використовуйте великі, великі літери, цифри і кількість знаків беріть більше шести. Щоб не повторювати процедуру відновлення, постарайтеся записати ваш новий код в надійне місце.

Для зміни пароля у відповідному вікні введіть старий, новий і підтвердження нового, потім підтвердіть свої дії. Ніяких складнощів виникнути не може. Якщо ж у вас виникають проблеми з відновленням (не спадає лист з активацією), зверніться в технічну службу підтримки (техпідтримку). З вашою проблемою розберуться в найкоротші терміни.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector