Як завантажити і встановити ДІСКОРДІЯ (Discord) на Андроїд телефон на російській мові

Смартфон в руці

Технології обміну інформацією постійно розвиваються, і просте людське спілкування тепер виконується за допомогою всіляких додатків месенджерів. Це утиліти, розроблені для прискорення обміну даними і поліпшення комунікації. Вони застосовуються практично в кожній сфері суспільного життя соціуму: навчання, робота, повсякденне спілкування. Discord прекрасний варіант для офісного і розважального спілкування. Додаток надає можливість відправки миттєвих повідомлень, обміну файлами, документами, фотографіями, здійснювати відеозв’язок. Але якщо програма має комп’ютерну версію, то і мобільна повинна існувати. У цій статті ви дізнаєтеся про збірку для мобільних пристроїв з операційною системою на базі Андроїд. Як можна скачати ДІСКОРДІЯ на ваш Андроїд і користуватися ним.

ДІСКОРДІЯ — додаток для геймерів

ДІСКОРДІЯ — відмінний месенджер орієнтований на геймерів. Крім основного функціоналу месенджера, він славиться своїм інтерфейсом (є і російською мовою) і можливістю покращувати ігровий процес. Геймер може вести трансляцію музичних композицій і управляти всіма системними звуками пристрою. Спілкуватися з товаришами по грі, не звертаючи і не виходячи з гри, а також транслювати екран свого терміналу. ДІСКОРДІЯ є скоріше додатком для геймерів, ніж для простих користувачів. За допомогою мобільного збірки вони можуть вести звичайну листування і обговорювати нові розробки в ігровій індустрії.

Молодь зі смартфонами

Як встановити ДІСКОРДІЯ на Андроїд

У деяких ситуаціях користувачам потрібно вести бесіду, не перебуваючи в безпосередній близькості від комп’ютера. Для цих цілей розроблена версія для мобільних пристроїв, смартфонів і планшетів. Для установки на телефон не буде потрібно виконувати серйозних завдань:

  1. Завантажити Discord для Андроїд (а точніше, його інсталяційний apk-файл) на офіційній сторінці ДІСКОРДІЯ або в магазині програмного забезпечення. Завантаження проводиться безкоштовно. Також ви знайдете її на сторонніх сайтах в Інтернеті. Але перед початком завантаження ознайомтеся з безпекою ресурсу. Інакше ви ризикуєте вивести з ладу свою техніку, за рахунок роботи вірусних програм. Будьте уважні.
  2. Після завершення завантаження, операційна система автоматично встановить утиліту на ваш смартфон.
  3. Discord android готовий до використання.

Реєстрація на версії для Android проводиться так само, як і на стаціонарному комп’ютері. При запуску програма попросить вас пройти авторизацію. Якщо у вас ще немає облікового запису в системі, необхідно створити нову. Для цього введіть адресу електронної поштової скриньки, на неї буде відіслано лист підтвердження реєстрації. Після чого введіть персональні дані про себе (ім’я користувача, пароль і підтвердження). Після всіх цих маніпуляцій ваш обліковий запис буде активовано. Але якщо ви вже авторизований користувач і у вас є десктопна версія утиліти, то введіть свої дані і пароль, здійсните вхід.

екран смартфона

Відмінності від версії для комп’ютера

Головною відмінністю двох версій є значне урізання можливостей мобільного збірки. Адже вона призначена в основному для спілкування зі своїми товаришами, які зараз в грі, а у вас такої можливості немає. Така збірка представляє собою стандартний месенджер для безкоштовного спілкування за допомогою мережі Інтернет. Ви не зможете транслювати музику і дублювати екрани, як це можливо на комп’ютері. Але у вас є можливість спілкуватися зі своїми друзями навіть коли ви оффлайн. Програма автоматично приховує ваш Ip ідентифікатор.

Як налаштувати додаток і які можуть виникнути проблеми

У деяких ситуаціях на перших етапах використання у користувачів виникають проблеми, пов’язані з реєстрацією нового аккаунта. Програма не працює, і помилка може виникати через некоректно введених даних. Потрібно перевірити адресу пошти, який був зазначений. Якщо додаток гальмує або не оновлюється дані, перевірте стан мережі Інтернет, можливо, ви перебуваєте на ділянці, де відсутній зв’язок. Встановлюйте тільки актуальні версії програми відповідно до вашого пристроєм і операційною системою.

Інтерфейс мобільного збірки досить простий і зрозумілий. Для створення нового каналу буде потрібно натиснути на іконку у вигляді плюсик і вказати інформацію про нього (тему і мета створення). Як додати друга в ДІСКОРДІЯ? Щоб додати нового співрозмовника, введіть в пошуку його нікнейм, клікніть на нього і додайте.

Discord являє собою універсальну програму, яка має значний функціонал: спілкування, трансляція музики, управління звуками, інтеграція з іншими додатками, зміна свого голосу і обмін файлами. Налаштування ДІСКОРДІЯ не так вже й складна. Все це в безкоштовному доступі. Завантажуйте і встановлюйте!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector