Як створити і видалити канал, групу в Discord (ДІСКОРДІЯ), які відмінності

Канали і групи в ДІСКОРДІЯ

ДІСКОРДІЯ — це програма для текстового і голосового спілкування в іграх. Вона нагадує соціальну мережу для геймерів: в ДІСКОРДІЯ є канали, групи які дозволяють спілкуватися з членами команди, бачити, хто грає онлайн, а також стежити за тим, що ви пропустили з текстових розмов.

Що таке канали в Discord

Сhannels призначені для групового спілкування геймерів необмеженої кількості. Це своєрідний чат з різними тематиками і розширеними можливостями:

  • голосове спілкування;
  • текстове спілкування.

Сhannels створюються на будь-якому сервері, також адміністратор сервера може його видалити. Вони працюють незалежно один від одного, тому, у випадку видаляє голосовий, то текстовий буде продовжувати працювати.

На кожному встановлюються різні дозволи (візуальні та функціональні) за допомогою Ролей. Останнім присвоюються назви і список прав, що обмежують можливості користувачів. З їх допомогою можна розділити всіх учасників і полегшити, тим самим, пошук співрозмовника і орієнтацію по серверу.

Екран з консоллю

Що таке групи в ДІСКОРДІЯ

Групові спільноти дозволяють спілкуватися без створення сервера, відправки посилань із запрошеннями. Вони беруть початок в пункті «Список друзів». Учаснику необхідно додати туди своїх знайомих, після чого з’явиться кнопка відправки повідомлень. Після її натискання потрібно вибрати список друзів для листування в чаті.

Переписка в чаті обмежується 10 учасниками. Якщо потрібне спілкування з великою кількістю людей, то доцільніше створити сервер. Як вийти з групи? Виключити будь-якого учасника може тільки модератор.

Чим відрізняється канал від групи

Основні відмінності каналу від групи в ДІСКОРДІЯ наступні:

  • У груповому співтоваристві користувачі рівні між собою. На channel існують обмеження, певний порядок, який створює адміністратор.
  • У груповому співтоваристві обмежений доступ користувачів — не більше 10.
  • Channels дозволяє спілкуватися в голосовому і текстовому режимі, групове співтовариство — тільки в текстовому.

Руки і паперові фігурки

Які є популярні канали та групи

Вибрати channel можна за цим посиланням https://discord-server.com/. У рядку «search server» необхідно ввести назву цікавить гри або вибрати спільнота із запропонованого списку.

Ось, наприклад, посилання в співтовариства ДІСКОРДІЯ по популярних ігор:

  1. Discord cs go (кс го) https://discord.gg/DuzwTXk.
  2. Gta 5 Ps4 https://discordapp.com/invite/kmhajp7.
  3. Dead by daylight https://discord.gg/JSysEUG/.

Дізнатися про предметах в dota 2 (наприклад, veil of discord) можна за посиланням https://discordapp.com/invite/QqpuJKt. ДІСКОРДІЯ допоможе знайти друзів, весело скоротати час за спільної грою і отримати безліч позитивних емоцій від спілкування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector