Як дізнатися свою адресу, тег, ID (айди) в ДІСКОРДІЯ (Discord)

Логотип Discord

Discord — універсальне програмне забезпечення, найчастіше застосовується в ігровій сфері. Геймери давно оцінили інтерфейс програми і пишуть про нього схвальні відгуки. Широкий функціональний діапазон є основною причиною такої популярності. Утиліта надає можливість здійснювати моментальну листування, обмінюватися документами і файлами, здійснювати голосовий зв’язок і відео-спілкування. Крім цього, вона є відмінним доповненням в процесі онлайн-ігри. Користувачі можуть спілкуватися прямо в процесі битв. При цьому не потрібно згортати вікно і виходити з гри. Трансляція музики в ДІСКОРДІЯ дозволяє ділитися своїми треками в каналі з іншими споживачами.

На відміну від інших месенджерів та соціальних мереж, кожен аккаунт в додатку має свій персональний ID. Це унікальний номер, за яким можна знайти співрозмовника в середовищі сервісу. Це як логін в Скайпі, наприклад. У цій статті дізнаєтеся, що це таке і як можна визначити і дізнатися свій тег в ДІСКОРДІЯ (персональний номер).

Де скачати ДІСКОРДІЯ

Як ідентифікуються користувачі в ДІСКОРДІЯ

Для входу в сервіс юзери користуються своїм персональним логіном. Але кожна обліковий запис в сервісі програми має свій персональний ідентифікатор tag, знаючи його ви зможете додавати друзів в канал листування. Такий номер присвоюється всім знову зареєструвалися облікових записів. Додавання співрозмовників по такій комбінації помітно прискорює і спрощує процес. Щоб додати співрозмовника потрібно:

  1. Запустити програму.
  2. Перейти в рядок пошуку і ввести дані про товариша. Наприклад, Anton112 # 666.
  3. Якщо людина з таким ID авторизований в системі, він моментально висвітитися на екрані.

Як бачите, ім’я користувача складається з трьох частин: нікнейм облікового запису, хештег і номер ідентифікатор.

Рука вказує на світлі значки

Як дізнатися свій Discord User ID

Персональний номер легко забути, а якщо ваш друг в Discordе хоче додати вас до списку контактів, ви не зможете забезпечити його вичерпною інформацією для пошуку. Номер ID знайти і подивитися дуже легко, потрібно лише знати потрібну комбінацію:

  1. Запустіть утиліту.
  2. Створіть канал або відкрийте готовий.
  3. Відкрийте вікно чату і напишіть команду \ @ Anton112. (Два символи і ім’я вашого профілю).
  4. Надішліть команду. Ви миттєво отримаєте кодову комбінацію.

Збережіть свій ID в надійному місці, щоб не забути його у відповідальний момент. Процес визначення не викликає особливих труднощів, важливо лише пам’ятати комбінацію символів команди.

Знаєте інші способи? Пишіть їх в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector