Як поставити або змінити аватарку для ДІСКОРДІЯ, які є круті ави

Тема для ДІСКОРДІЯ з драконом

У початківців користувачів програми Discord часто виникає питання: «Як в додатку встановити аватарку?» Адже саме це невелике зображення, яке користувач розміщує в своєму профілі в будь-якій соціальній мережі, може багато розповісти про автора, про його улюблене заняття, настрої, емоціях і чому другом. Деякі виставляють свої фотографії або просто красиві картинки. Якщо раніше на аву можна було ставити тільки своє справжнє фото, то тепер може бути будь-який малюнок. Завдання це нескладна. У нашій статті ви дізнаєтеся, як виглядає процедура установки і заміни аватарки в ДІСКОРДІЯ.

Як встановити аватарку в Discord

Процес установки Ави на сервер дуже простий. Це можна виконати при його створенні разом з введенням імені і регіону. Варто клікнути по синьому кружку і система запропонує змінити зображення. Якщо з яких-небудь причин ви цього не зробили, картинку можна поміняти з часом. Для цього клацніть по його назві і виберіть «Налаштування сервера», потім натисніть на «Обзор». Тепер синя плашка піддається зміні.

У Discord як аватарки можна встановити анімацію. Це робиться шляхом вибору файлу з GIF форматом.

Соціальна мережа

Як змінити аву в ДІСКОРДІЯ

Кожен з нас хоче, щоб його аватарка була красивою і унікальною. За замовчуванням програма встановлює трохи моторошні картинки. Зараз ви дізнаєтеся, як завантажити своє зображення.

  1. Запустіть ДІСКОРДІЯ на своєму пристрої.
  2. Натисніть на значок шестерінки, який знаходиться внизу дисплея. Тим самим ви потрапите в «Налаштування».
  3. З правого боку з’явиться поле для виправлення, куди вносяться зміни в програмні установки.
  4. Виберіть в області вікна зліва розділ «Мій аккаунт».
  5. В інформації, що з’явилася про користувача з правого боку натисніть на кнопку «Змінити» синього кольору.
  6. У списку з переліком пунктів, які можна змінити виберіть аватарки.
  7. Клацніть по наявному логотипу і вкажіть шлях, звідки буде завантажений новий файл.
  8. Натисніть на кнопку «Зберегти» зеленого кольору.

Встановити аву можна не тільки на свій профіль, але і на окремі розмови. Такий метод дасть можливість візуально і швидко вибрати потрібну бесіду.

Перед завантаженням фотографії звертайте увагу на її розмір. Програма відмовить в установці, якщо він буде менше ніж 128х128 пікселів.

Авторка для ДІСКОРДІЯ

Де знайти круті аватарки

Перед тим, як завантажити зображення в ДІСКОРДІЯ, його необхідно десь знайти. На сьогоднішній день це не складає труднощів. Існують сервіси та сайти, які пропонують користувачам картинки різної тематики і колірної гами. Для зручності вони сортуються за категоріями, наприклад: природа, тварини, їжа, машини і так далі. Ви просто вибираєте вподобаний малюнок, завантажуєте його і встановлюєте на авку. Або ж просто фотографуєте і виставляєте свій вигляд.

Тепер ви знаєте, як встановити аву в ДІСКОРДІЯ і можете міняти картинки хоч кожен день.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector