Завантажити Discord для Windows Phone (Віндовс Фон) російською

Windows Phone

Discord — це програма для голосового спілкування і передачі повідомлень через мережу. Вона зручна тим, що не містить платних прихованих послуг, підписок і рекламних банерів. За відгуками користувачів, Discord для Windows Phone взяв кращі функції всіх відомих додатків для спілкування — Skype, TeamSpeak, CurseVoice і т. Д.

Особливості версії для Windows Phone

Додаток Discord for Windows Phone відмінно і якісно оптимізовано під цю операційну систему. Весь основний функціонал в цій версії повністю збережений. Можна створювати в кілька кліків сервера для спілкування, регулювати канали для листування з різними людьми і роздавати ролі.

Discord володіє наступним рядом особливостей:

 • Створення голосових конференцій онлайн;
 • Миттєва передача текстових повідомлень;
 • Низьке споживання системних ресурсів;
 • Високий рівень захисту від вірусного програмного забезпечення;
 • Є функція Push-To-Talk;
 • Зберігається анонімність IP-адреси;
 • Зв’язок відрізняється гарною якістю;
 • Є Push-повідомлення.

ДІСКОРДІЯ

Єдине, що може налякати в перші дні використання ДІСКОРДІЯ — це незрозумілий інтерфейс, перевантажений різноманітністю опцій.

Де можна скачати ДІСКОРДІЯ для Windows Phone

Як завантажити програму? На nokia lumia або інший смартфон Windows це зробити просто, потрібно лише наслідувати таким алгоритмом дій:

 1. У браузері смартфона потрібно перейти на сайт: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/discord-client/9nblggh528fr або знайти додаток Discord в Windows Store;
 2. Натиснути на кнопку «Get the App» або «Встановити додаток»;
 3. Наступний етап — скачування і установка програми;
 4. Після установки Ви отримаєте відповідне повідомлення і побачите її ярлик на робочому столі смартфона;
 5. За допомогою ярлика запускаєте програму і реєструєтеся. Можна користуватися!

Можливі проблеми при установці

Деякі користувачі скаржаться на помилки, що виникають при установці програми. Зазвичай ця проблема відбувається в неофіційною версією ДІСКОРДІЯ. Одна з них називається «installation has failed», що виникає в ході програмних конфліктів. В цьому випадку потрібно викликати диспетчер задач (одночасне натискання Ctrl + Alt + Delete). Дивимося всі процеси, пов’язані з установці програми, і припиняємо їх.

Після цього комп’ютер потрібно перезавантажити, щоб зміни набули чинності. Якщо ж помилка все ще виникає, спробуйте видалити всі старі файли і скачати Discord заново, тільки з офіційного сайту.

Якщо і в цьому випадку нічого не встановлюється, то поставте права адміністратора і сумісність для тієї версії Windows, що необхідна. Докладні інструкції, як це зробити, є в Інтернеті.

Якщо Ви скачували додаток Discord для Windows, поділіться своєю думкою в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector